Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol tudok rendes, normális...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudok rendes, normális lányokkal ismerkedni? 18/F

Figyelt kérdés
Igaziból Budapesti vagyok ha kell még Pest fele is elmegyek ha valami tuti helyet tudtok. Szilveszterem is kérdéses szóval nagyon érdekelne mizu

2018. dec. 28. 20:00
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
Nem tudom de ha van egy gyüjtőhelye a normális fiúknak oda meg én zarándokolnékel 16L
2018. dec. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mit értesz normális alatt?
2018. dec. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem cigiznek pl. El lehet velük értelmesen társalogni. Van érdeklődési körük. Önálló véleményük és nem a tömeg befolyásolja stb ilyenek... Ami ha úgy tetszik különc amit sokan lenéznek mert mer egyedi lenni...
2018. dec. 29. 00:24
 4/9 anonim válasza:
60%
Azt nem tudom, de ahogy az #1-es válaszolót, engem is érdekelne a normális fiúk lelőhelye. 18/l
2018. dec. 29. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
80%

#2 vagyok

Vannak ilyen lányok, nem is kevés, csak az ilyen beállítottságú lányokkal általában nem beszélgetnek a fiúk (tisztelet a kivételnek), észre sem veszik őket, mert nem azzal keltik fel mások figyelmét, hogy nagy a hangjuk, vagy feltűnően öltözködnek.

2018. dec. 29. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ez a baj, hogy ezeket a lányokat senki sem veszi észre miközben valaki pont őket keresi :(
2018. dec. 29. 10:34
 7/9 Bebu01 ***** válasza:
0%

Lúzerek vagytok.

Nem hiszem el, hogy nincs baráti társaságok. Ha esetleg van csináljátok velük bulit és kérjétek meg, hogy hívjanak csajokat és pasikat.

17f

2018. dec. 29. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Bebu01 ***** válasza:

Igazából én vagyok egy lúzer.

Ha tükörbe nézek már nem tudom ki vagyok.

Nagyon fáj.

Már magamnak hazudok. Nem tudom mi az életem értelme. Csak az önkívűleti állapotnak élek.

Én voltam az előző.

2018. dec. 30. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Örülök, hogy mások megsértésével és bántásával éled ki a saját magad problémáidat!

Remélem jobb lett a napod, hogy jól lelúzereztél minket...

Amúgy annyira ellentmondásos vagy nem tudlak sajnálni mert lehet ez is csak szarkazmus és gúnyolódsz rajtam és azokon akik ilyen helyzetben vannak...

Pont az ilyen interneten bármit mondhatsz hazugok miatt nem lehet senkiben seb bízni...

2018. dec. 30. 23:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!