Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol találhatnék olyan budapest...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találhatnék olyan budapesti lányt akinek nem egy bunkó hanem egy normális fiú kell? (tudok hogy nincs ilyen hely de valahol biztos vannak)

Figyelt kérdés
2018. dec. 31. 13:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
58%

A gyakorin is elèg sok van szerintem ;))


Mellesleg nem igazán van ilyen hely... tudod nem úgy válogatják a kávézókat és bárokat hogy “csak a jófejejek jöhetnek be” . Persze vannak olyanok ahol nagyobb valószínűséggel fordulnak elő, de nem nagyon van konkrét ilyen hely szerintem :(

2018. dec. 31. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
7%

Jaj bki nem tudok olvasni xD


A normális csajoknak amúgy nem bunkó barát kell szóval valamennyire még mindig igaz a válaszom (bocs a pontatlanságokért és elírásokért)


(1es voltam)

2018. dec. 31. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
77%
Hány éves vagy? Milyen érdeklődési körrel? Ez is számít :)
2018. dec. 31. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
64%

Pl. az unokatesóm. Ő pesti. Címet itt nem adok most.

Nos, az igazság az, hogy van jópár olyan lány, akinek normális fiú kell. Csak rájuk kell találni.

2018. dec. 31. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Hát igazából 1 ilyen lányt találtam eddig csak őt elrontottam azzal hogy zavarba jöttem és elpirultam aztán ez neki nem tetszett és veszekedett velem
2018. dec. 31. 13:47
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Miii elpirultal es elkezdett veled veszekedni? Biztos hogy normalis volt?🙄😅
2018. dec. 31. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Utolsónak válaszolok

Hát nem tudom csak ölelés után elpirultam aztán veszekedett velem és én mondtam neki hogy ez nem nagy dolog ezért nem kell veszekedni aztán mondta hogy akkor legyen vége (vele alakulóban volt szóval még nem jártunk de közel voltunk)

2018. dec. 31. 17:43
 8/14 A kérdező kommentje:
És még annyit szeretnék megkérdezni hogy lányok nektek mit jelent az hogy normális fiú? Milyen belülről?
2018. dec. 31. 17:45
 9/14 anonim ***** válasza:
77%

Személyfüggő. Nekem a kedves, művelt férfiak jönnek be, akiket foglalkoztat az, hogy mi van velem. Amúgy addig nem is gondoltam ilyen belsőséges dolgokra amíg meg nem ismertem valakit, (sőt igazából kettőt, de az elsőnek barátnője van es csak barátok vagyunk), akit nem is tartottam kifejezetten helyesnek eleinte, aztán egy-két hónap ismeretség után úgy levett a lábamról, hogy bele is zúgtam. :D azóta természetesen helyesnek is tartom, meg szerencsére nem csak beszélgetünk. Es szerintem ami fontos egy kapcsolatban, hogy nem csak a barátnőjének, hanem a barátjának is tart.

Mi szamit normálisnak? Aki nem dohányzik, drogozik, akinél nem az a menő, hogy hogyan lógunk az iskolából és hogy hogyan szóljunk be másoknak. Akinek sajat stílusa van, es nem feltétlenül követi a divatot, de normálisan, elegánsan öltözködik. Akin látszik, hogy ad magára. Aki művelt, nem ostoba, lehet vele beszélgetni es még vicces is. Őszinte.

Igazából eléggé olyan dolgokat keresünk a pasikban mint ők bennünk :D

2018. dec. 31. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
68%
Engem az nagyon meg tud fogni, ha egy srác intelligens. Szóval 16 éves és nem olyan, mint a legtöbben, hanem tényleg tudja, hogy mikor kell/szeretnék komolyan beszélni vele és akkor ezt meg is teszi. Meg jó amikor mondjuk bármiféle könyvről tudok vele beszélni. És fontos, hogy nem az az okoskodó intelligens, hanem aki nem kérkedik azzal, hogy okos. Ezenkívűl inkább külsőségek vannak nekem.
2019. jan. 1. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!