Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mennyire normális, hogy nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire normális, hogy nem akarom, hogy nyilvános helyen megcsokoljon?

Figyelt kérdés

Barátom mondta, hogy majd holnap, amikor hazaérek, kijön elém és majd megcsokol, de mondtam, hogy én nem szeretném, hogy nyilvános helyen csokoljon meg.


Mennyire normális ez?

Veletek is volt ilyen?



2017. jún. 4. 21:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok ilyen, de semmi gond nincs vele, ha téged ez zavar. Biztos vagyok benne, hogy rengetegen így vannak vele. Akárhogyan is, ez magánjellegű dolog, akkor is jogod lenne a véleményedhez, ha millióból egy ember gondolná úgy, ahogy te.
2017. jún. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
12%
gyerekek vagytok még, nem értem miért kell erőltetni a 'párkapcsolatot'.
2017. jún. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Miért is nem kene erőltetni?

Azért, mert 17-18 évesek vagyunk?

2017. jún. 4. 21:17
 4/8 anonim ***** válasza:
Miért zavar egyébként?
2017. jún. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nálunk is pont így van mint nálatok. (Még a kor is stimmel :) ) Szerintem teljesen normális, a csók intim dolog, csak rátok kettőtökre tartozik, nem kell hozzá közönség. Csókoljon meg olyan helyen, ahol senki sem látja, azért nem lehetetlen hamar találni olyat. Nyilvánosan a gyors szájra puszi játszik csak nálam, szerintem az még belefér
2017. jún. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem normális, én sem szeretem, mert szerintem nem illik nyílvános helyen, még a szájra puszi oké. Persze nem ítélem el azt, aki ezt nyílvánosan is csinálja, én nem szeretem.
2017. jún. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
4. Nem akarom, hogy közben bárki nézzen minket, meg akkor sem, ha nem ismer, egyszerűen zavar
2017. jún. 4. 21:35
 8/8 anonim ***** válasza:
ÉRthető és ez a normális hozzáállás, utálom akik a tömegközlekedésen vagy utcán nyalják falják egymást, őszintén pár órát kilehet bírni amíg kettesben nem lesztek, mivel ez csak rátok tartozik és nem másra.. Magánéletetek és nem az utván kell mások előtt élni, szóval szerintem teljes mértékben normális ez, sőt jobb mint a másik változat.
2017. jún. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!