Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Van esély arra, hogy tényleg...

Van esély arra, hogy tényleg csinos, formás nő legyek, vagy felejtsem el?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Hát, az van, hogy kb 165 centi magas és 48kg vagyok. Nincs szép formás husis combom, fenekem, és 75b-s mellem van. Néha az XSes ruhák is nagyok mellben,a nadrágokról nem is beszélve..

Nem válogatok, mindent megeszem, húst, zöldséget, gyümölcsöt, tésztát, krumplit és napi 4-5x eszem is meg nassolok (imádom az édességet). Egy deka nem jön rám fel. Régebben sportoltam de most sajnos arra nincs időm. Jó ideje hallgatom kedves rokonoktól hogy undorítóan nézek ki, lyuk van a lábam közt és a párom nem kutya, hogy csontokkal játszon, menjek orvoshoz. El is mentem. (Hála égnek) a vérképem teljesen jó. Szedtem B12 vitamint de semmit nem értem el.

A férjem állítja, szép vagyok így, de ha a tükörbe nézek, és se comb, se popsi... Csak a sportosabb pólókat hordom nincs dekoltázsom... Hogy mondjam, nem érzem magam nőnek. Az internet tele van képekkel formás szexi lányokról, a párom is jól megnézi őket (nem vak) a haverokkal szinte csak erről dumálnak. "ez milyen jó nő, az milyen jó nő"

Szeretném a tanácsotok kérni. Megfogadom, csak pár kilót fel kéne szedni...


Nagyon köszönöm, hogy időt szántok rám.


L/24



2016. okt. 7. 20:13
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Ilyen típus vagy, ezen nehéz változtatni. De említetted, hogy nincs időd sportolni, akkor tőlünk mit vársz ebben a kategóriában? Azt írod a férjednek jó vagy így, akkor mi a gond? A mellplasztika pedig igen fejlett manapság, olvass utána ha ez megoldja a lelki problémáid.
2016. okt. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Olvasd el a sárgakapszulát (nem szentírás, de alapnak jó), tömegelj, eddz aszerint, esetleg személyi edzővel, ha neked úgy jobb. Heti 3×1 órád meg csak van, legalábbis merem feltételezni.
2016. okt. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:

Részvétem a rokonaidért. Azok se láttak még igazán csontkollekciót... Te a számok alapján mindössze vékony vagy, van ilyen.

Nem tudom, mennyit eszel, van, akinek meglepően sok kell a hízáshoz. Úgyhogy az is lehet, hogy nem eszel eleget a tegyük fel, gyors anyagcserédhez.

De van, aki egyszerűen rengeteg evéssel sem tud észrevehető tempóban zsírt felszedni. Izmosodni még az is tud, ezt ajánlom Neked is. Tömegelj, megfelelő étrend, kalóriaplusz, edzés...

2016. okt. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

A mellplasztika nem nagyon érdekel. Nem fogok hazudni, elgondolkodtam rajta de előbb megpróbálnám természetesebb úton rendezni a "lelki problémáim". A kategóriában nem voltam biztos, hova írjam, elnézést..

A férjemnek jó vagyok, hálás vagyok Neki érte, igazán. De ezt Ő is megérti, hogy Magammal nem vagyok kibékülve, ez a legnagyobb baj. Nehéz így öltözködni például.


Keresek egy fitness termet a közelben, csak a Kedves Rokonok azt mondták, a mozgással kalóriát égetem,.fogyni fogok és egy izmos csontváz undorító. Ezek szerint ez így marhaság, nekilátok a tömegelésnek. Még esetleg ha valakinek van tapasztalata, ötlete miképp tegyem ezt, leírná?

Elnézést ha sok butaságot kérdezek és köszönöm Nektek.

2016. okt. 7. 20:51
 5/24 anonim ***** válasza:

Esély az mindig van! Viszont a célokért tenni is kell. Torna, sport, erősítés bármi megteszi. Növekedésre kell kényszerítened a tested. Bár én nem vagyok hívő, de a táplálékkiegészítők is tudnak segíteni, miután már rendben van az alap étkezés.


Erre a nincs idő dologra csak annyit mondanék, hogy arra van időd amire szánsz. Én teljesen megfordítottam az életemet az edzésemmel és semmi bajom nem lett. Már csak csodálkozok magamon, hogy eddig miért is nem volt rá időm?

2016. okt. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:

Mennyit eszel pontosan?Szoktál piheni kaja után?Hányszor mész egy nap WC-re?Talán túl gyors az anyagcseréd(szerintem ez lesz a "gond")?Még 101 oka lehet azért hogy miért nem termel a tested elég női hormont...


Nem tudsz egy nap 10 percet (se) szánni az életedből?Nem kell órákat a terembe eltölteni(sőt nem is lenne jó), sőt otthon is lehet csinálni ezt azt...

2016. okt. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:

Nem kell elnézést kérned, nem kérdeztél butaságot, csak írtad, hogy nem tudsz sportolni és sportrovatban kértél tanácsot, és ezt nem tudtam értelmezni :D

Amúgy a rokonaid hülyék. Az igaz, hogy kalóriát égetsz el, de a sporttól jön meg az étvágy egyrészt, másrészt meg az izmosodással vastagabb leszel, és ha eszel eleget, akkor még zsír is jöhet fel az izmosodás mellett, tehát igen. Edz és tömegelj.

2016. okt. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

Megoldom, eddig két munkahelyen dolgoztam. Egy három műszakos munkám és egy.kis plusz minijobom van heti 3x, ha úgy van négyszer. De mondjuk már beszéltük, hogy lassan a minijobot hagyhatnám, lassan nincs rá szükség. Elszántam most magam erre, meg amit írtok is motivál, köszönöm.

Lássuk csak.. Nagydolgom kétszer van egy nap. Mennyit eszem, azt így nem tudom megmondani. Szerintem rendes adagokat. Szóval reggelizem mindig, az két zsömle vajjal lekvárral vagy mézzel, bögre kakaóval, aztán meg nassolok. De azt mindig. Aután ebédre ami épp van. Rizs vagy hús vagy leves... Mindegy. Aztán desszert, vagy csoki.. Van, hogy uzsonnázom egy szendvicset, aztán lefekvés előtt műzli, vagy lekváros zsömle, vagy felvágottas szendvics. Nagyon nincs rendszer az étkezésemben. Lehet, ez is baj, csak három műszakban ezt beosztani... :)

2016. okt. 7. 21:02
 9/24 anonim ***** válasza:
A 3 műszak nehéz, az tuti. Ha neki állsz edzeni akkor kicsit több fehérjetartalmú ételt kéne enni, hogy legyen miből építeni az izmot.
2016. okt. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Menjek terembe, vagy itthon is tudok tömegelni, edzeni? Van bármi gép a.teremben amit javasoltok vagy esetleg itthonra tanácsok? Férjem mondja, saját testsúllyal is tudnék edzeni, de alig van testsúlyom. :D
2016. okt. 7. 21:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!