Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az valóba igaz hogy minél...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az valóba igaz hogy minél rendesebb, kedves vagy egy lányhoz őt annál jobban nem érdekled de viszont ha téged nem érdekel az a bizonyos lány (nem foglalkozol vele stb. ) ő annál jobban fog vonzodni hozzád? (Általánoságba írtam ezt le)

Figyelt kérdés
2019. jan. 3. 06:03
 1/7 LeniDavisJr ***** válasza:
0%
Ja
2019. jan. 3. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
54%
Nem igaz
2019. jan. 3. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
52%

Nem feltétlen. De ez lánytol is függ. Amelyik lány csak kalandokat keres annal igaz hogy ha erdeklődsz utána meg kedves vagy vele félválrol vesz. Vagy esetleg nem josz be neki es azert.

Ha bejosz a csajnak akkor ertekelni fogja hogy kedveskedsz neki.

2019. jan. 3. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 LeniDavisJr ***** válasza:

Hagyjátok már ezt a sok kamu dumát, meg lovagregénybe illő eszmefuttatást. Az esetek 80%-ában minél jobban tepersz egy csaj után, annál inkább nem kellesz nekem. Van ez a mondás is erre: Kell a jó? Nem! Kell a rossz? Kell!


Aki meg még életében nem csajozott, az ne ossza az észt!

2019. jan. 3. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Utolso azert mert neked esetleg eddig ez jott le a csajoknal az egy dolog. Ezek szerint nem volt meg komoly kapcsolatod. Az eretlen kislanyok csinálnak ilyet amirol te beszelsz. De egyebkent meg van normalis lany is csak ritka manapsag.
2019. jan. 3. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát én ennek pont az ellentétje vagyok. Akkor kedvelek meg egy fiút, ha rendes velem.
2019. jan. 3. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Na álljunk meg egy percre...(Magán vélemény!!) Az hogyha valakivel bunkó paraszt vagy az egy normális lánynál tényleg kizáró ok... VISZONT a túl nyálasság, csöpögősség is. Mert akkor nem feltétlen kelted fel eléggé az érdeklődését a kiszemeltnek és azt érezheti túl hamar sikerül csúnya szóval: megszereznie. Viszont ha nem adod könnyen magad, egy kicsit játszadozol a helyzettel, vagy nem mondasz ki egyértelműen mindent hanem ködösítesz egy picit, úgy sokkal jobban fel tudod kelteni egy lány érdeklődését. Mert ha mindig azt mondod amit tudod, hogy hallani akar és a "Hogyan csajozz, profiknak" könyvből bemagolt forgatókönyet követed abban semmi érdekes nincs és a lányban nem lesz vágy arra, hogy "már pedig én csakazértis megmutatom, hogy én kellek neki!"

Persze ahhoz, hogy ezt el tudd valakinél játszani, a lánynak is kellően érettnek kell lennie, mert egy sértődős, bármire kapható csajnál ez tuti nem jön össze.

Ui.: Ez teljes mértékben magán vélemény, az ilyen srácokért én konkrétan bolondulok. Ha nem értesz egyet velem, fogd ezt fel egy esti mesének!😉

16/L

2019. jan. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!