Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk titeket nagyon zavar?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk titeket nagyon zavar?

Figyelt kérdés
Alapjáraton egy csinos magas sportos lány vagyok. A hirtelen növekedéstől a fenekemen striák keletkeztek. Tinédzserként somindennel próbáltam eltüntettni de nem ment. Mostanság ha ramdira megyek,vagy strandra fiú ismerősökkel kicsit félek hogy mit gondolnak erről. Hallottam hogy sokakat nagyon zavar. 19lány

2018. okt. 28. 10:02
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Engem abszolút nem zavar.
2018. okt. 28. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Hát ha mellette nem csúnya arc és jó személyiség van akkor egyáltalán nem zavar.
2018. okt. 28. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Szerintem el sem tudod képzelni hány fiatalnak van, csak nem beszélnek rola. Egy idő után kifehéredik, amúgy senkit sem érdekel,zavar.
2018. okt. 28. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Mi ezt lányoközött beszéltük és nem volt olyan lány az osztályomban (26an vagyunk lányok )akinek legalább egy pár nincs és mindenkinek az volt a tapasztalata hogy a fiukat nem igazán érdeki ugyhogy nyugi
2018. okt. 28. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Ha randira mész egyből a popsid mutogatod??


Amúgy egyáltalán nem, ez egy genetikai hajlam, nem lenne zavaró számomra. Gyerekes pasikat lehet zavarna, de ők nem is téged szeretnének, hanem csak a tested.

(Bár nekem a karom és a hátam van kirepedve, mivel edzek és hirtelen nyúlt a bőröm ezért kirepedt)

2018. okt. 28. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Szerintem akit a külsődön valami annyira zavar hogy ne szeressen az máris rossz választás..
2018. okt. 28. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 $$$$$ ***** válasza:

Engem egyáltalán nem zavarna.Nekem a kezemen van az edzés miatt....

18/F

2018. okt. 28. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Valaki üzenetére válaszolva nem a popsimat mutogatom,hanem ha például strandon vagyunk valószínűleg nem vagyok nyakig bebugyolálva..egyébként köszönöm a gyors válaszokat
2018. okt. 28. 13:38
 9/16 anonim ***** válasza:

"Mostanság ha ramdira megyek"

én emiatt kérdeztem, strandon értem, ott erkerülhetetlen...

de randin, ruhába?? ezen izgulni?? minek??

2018. okt. 28. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Igazándiból csak azért szoktam feszengeni,mert manapság mindenki olyan felszínes és már sokszor hallotam hogy emiatt szoktak undorodni.
2018. okt. 28. 13:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!