Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért baj, ha fiatalabb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért baj, ha fiatalabb lányok érdekelnek?

Figyelt kérdés
Mindenki megszól,hogy miért bukok 15-16-17 évesekre,de velük sokkal jobban kijövök,mint néhány felnőttel és nagyon gáz ez? 19/F

2019. jan. 9. 17:33
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ennyi korkülönbség még belefér ennyi idősen.
2019. jan. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Em/// ***** válasza:
50%
Akkor van baj ha 10 év múlva is így lesz😂
2019. jan. 9. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem se gond ,én pl.16 vagyok és pont 19 a max akivel összejönnek .

Ja,és ezt nem ismerkedés/társkeresés céljából írtam ,szóval nem kellenek privik...

2019. jan. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
46%

Lemaradt hogy : L

Utolsó voltam :)

2019. jan. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Sztem semmi baj sincs ezzel, 19 srác vagyok, értem és a korombeli srácokért jellemzően odavannak az ilyeen korú lányok. Feküdtem már le 14 évessel is, nagyrészük úgyis úgy néz ki mimtha 20 lenne.
2019. jan. 9. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én meg most leszek 18 és nekem a 14 a minimum. Bár nem mint ha lenne esélyem és lehetne normális lányt találni aki nem a netre töltögeti fel magát minden percbe, de ha egy 14 éves lánynak van annyi esze hogy tudja mit akar és tud igazán szeretni, akkor ez a 4 év korkülönbség szerintem belefér. Ahogy neked is, csak nah.. Ne siesd el amit nem kell ;) :D
2019. jan. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
100%

#8 Még mindig az vagy.


Egyrészt, attól még, hogy testileg érett, nem jelenti azt, hogy agyilag is az... Másrészt, egy részeg lányt is megdugsz ha illegeti magát? Csak, mert nincs sok különbség egy 14 éves között és egy részeg lány között... Tudom miért? NEM tudja egyik sem, hogy mit akar és könnyen megbánhatja.


Több eszed is lehetne!!!

2019. jan. 9. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Tudod*
2019. jan. 9. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Ebből már nem jössz ki jól... Még mindig okosabbnak kéne lenned.


Ahelyett, hogy mondjuk beszélnél vele, nem inkább te megdugod, csak hogy neked jó legyen... Na ez ráadásul még undorító is!

2019. jan. 10. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mert irigyek. Sok álszent 50 éves is 15 éveseket dugna legszívesebben...
2019. jan. 12. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!