Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol lehet manapság ismerkedni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet manapság ismerkedni?

Figyelt kérdés

Egyszerűen fogalmam sincs, hogy hol lehetséges. Nem vagyok bulizós típus. Semmi értelmét nem látom annak, ha egy buliban mindenki leissza magát és utána mászik a másikra, akit lehet, hogy soha az életbe nem lát többet.


Szerintem lehet józanon is jót bulizni, csak a társaságtól függ. Nyílván nem vagyok az alkohol ellen sem,viszont fontosnak tartom a mértéket.


Gontolam arra, hogy nehezítheti a dolgom az, hogy nem vagyok modell alkatú,de ducinak sem tartom magam. Szeretek filmezni, olvasni, görkorizni, röplabdázni. A tánc is a kedvenceim közé tartozik.

Mit csináljak vagy hova menjek? Kérlek segítsetek, mert eléggé tanácstalan vagyok! (Lehetőleg a negatív gondolatokat a kitalálója tartsa meg magának.) 17/L


2019. jan. 12. 13:00
 1/2 anonim ***** válasza:

Konkrétan bárhol.

-Utazás közben

Én pl szoktam lányokkal szemezni, esetleg ha látom hogy én is erdeklem őt odamegyek.

-könyvtárban, amennyiben szeretsz olvasni. Nyugodtan oda mehetsz egy fiúhoz és kikerheted a véleményét. Vagy hogy merre találsz egy könyvet, bármi...

-Suliban is, bár én nem ajánlom, valahogy sose szerettem

-Buliban, bár te is leirtad hogy ott az alkohol miatt nem szeretsz, én is ezzel kb így vagyok.

- Parkban, nyugodtan itt is oda mehetsz egy egyedül ülő, akátelefonozo, akár olvasó srác hoz, pl mit olvas, meg stb:.barmilyrn hülye kérdéssel oda mehetsz hozzá. Tök mindegy. Tapasztalat. Az elején én is sokat szerencsetlenkedtem lányoknál de rájöttem hogy nem az a lényeg, h mit mondassz hanem az, hogy hogyan lesz oda.

Ha lány vagy, sztem csak ne legyek túl ri..@ncos, de legyen kihívó a ruhadarab, egy kicsi magabiztossag, de legyél szerény. Sokszorhajtsaad le a fejed (ez olyan aranyos a lányoknal, meg mikor le sütik a szemüket), és ne add könnyen magad


Persze mindenkinek más jön be, de talán ez a többségnek, azt nem tudom

De a kerdesedre valaszolva szinte tényleg bárhol. Tudom, nehéz odamenni, és le szólítani valakit, s mivel lány vagy, ez nem is a te dolgod. De neked kéne jeleket küldeni, hogy egy fiú odamenjen hozzad. (Pl a szemezes jo kezdésnek)


Egyébként akár interneten is ismerkedhetnek, bár nem ajánlom, főleg nem itt. Ki tudja kinek adja ki magát, aki a gép előtt ül.

2019. jan. 12. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igen itt gyakorin aki kiírja hogy lány és ismerkedni fiúkkal pl. az tuti homár
2019. jan. 12. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!