Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol lehet ismerkedni Budapeste...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet ismerkedni Budapesten? Nagy város mégsem ismerek egy helyet sem 18/F

Figyelt kérdés

Nem volt még igazándiból párkapcsolatom, voltak randijaim de azokat a lányokat ismerősök mutattak be/hoztak össze, amikből egyébként nem sok minden lett :/ Ezért nem nagyon tudok ilyen helyeket a saját városomban. Mert soha nem volt nekem ilyen, hogy na menjünk ide meg oda. Viszonylag amúgy sokat mozdulunk ki a srácokkal de az akkor rólunk szól és élvezzük egymás társaságát. Nem arról szól 6-7 magányos, éhes farkas prédát keres.

Igaziból nagyon szeretek ismerkedni meg így beszélgetni, hallgatni másokat szóval szerintem jól menne csak nem tudom elérni a lányokat...

A sulimban túlnyomó többségben fiúk vannak a suli is kizárva szóval maradna a város, csak tétlen vagyok :/

Elvileg aranyos meg kedves vagyok meg vicces de ki tudja? :D Egyedül ami az ismerkedést vagyis ilyen kapcsolat kialakulást akadályozhatja, hogy nem vagyok valami égi meszelő és ez sok lánynak nem tetszik... De mindegy is ez most egyébként. Szóval nagyon kíváncsi vagyok és várom a hozzászólásokat! :)

18/F



2019. jan. 12. 19:17
 1/2 anonim ***** válasza:
38%

Ugyanott ahol máshol is: ahol vannak lányok:DD

Amúgy bulikba ha szoktál menni, de sztm így külön ne keress mert nem jó erőltetni a dolgokat. Majd egyszer úgyis jön vki aki megtetszik (elvileg xd)

2019. jan. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A világ mozgatórugója hogy amit akarsz azt nem kapod meg, de amiről lemondasz az öledbe pottyan :D

Az a baj hogy az emberek nem olyan közvetlenek egymással hogy csak úgy oda menyjenek egymáshoz. Kb csak ismerős által lehet, ha meghívnak házibulikba, ilyesmi. Esetleg járj kissebb kocsmákba,bárokba, ott nagyobb az esélye az ismerkedésnek mint egy nagy szórakozóhelyen.

De ha találsz egy jó helyet azt írd meg, hasonló cipőben járok :D (budapesti 18/L)

2019. jan. 13. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!