Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Ti is találkoztok állatkínzáss...

Ti is találkoztok állatkínzással Budapesten?

Figyelt kérdés

Több alkalommal láttam már halott, megkínzott állatokat Budapesten a Gellért hegyen, és a kertvárosi részeken.


Akinek durva ne olvassa tovább!


Sün, macska, kacsa, kutya, vakond, menyét amiket eddig kötéllel megfojtva, leszúrva, felvágva találtam.

Más is lát mostanában ilyeneket?

Lehetséges, hogy ugyanaz(ok) a személyek teszik?



2018. dec. 29. 23:40
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
Nem vagyok pesti, de ezt mindenképpen érdemes lenne jelenteni valakinek, mert bűncselekmény és állatkínzás, arról nem is beszélve hogy ez a melegágya annak, hogy egyszer a tettesek tovább lépjenek nagyobb áldozatokra...
2018. dec. 29. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Drazicc ***** válasza:
21%
Nemrég én is láttam, egy kakas épp kukorékolni akart, amikor megijesztették és a felénél abbahagyta, na az durva volt.
2018. dec. 30. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
3%
Kérdező, amiket a vadászok művelnek vadgazdálkodás címén, azon nem vagy felháborodva? Undorító az is, ahogyan lelövöldöznek védtelen állatokat! Persze ez az eset is felháborító, amit leírtál, de a vadászok tevékenységét is meg lehetne említeni.
2018. dec. 30. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
95%

Utolsó te jó hülye vagy már bocsánat. Én a helyedben nem reklámoznám.

Kérdező, én még szerencsére sosem találkoztam ilyennel, de ezeket tényleg be kellene jelenteni a jövőben.

2018. dec. 30. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Négyesünk személyében megjött a sötétzöld ökör.

Kérdező, ha elég közel találtad egymáshoz ezeket az eseteket. Akkor ezt a sorrendet ajánlom rendőrség, igazi normális állatvédő szervezet, rejtett kamera.

2018. dec. 30. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem vagyok budapesti, de ha viszonylag közeli helyszíneken láttad ezeket, vagy egy helyen több tetetemet is láttál, akkor nagyon is elképzelhetőnek tartom, hogy ugyanazok a személyek felelősek érte! Talán megérné tenni egy feljelentést tenni fotókkal a rendőrségen, hátha foglalkoztatná őket a kérdés. Elvégre ez bűncselekmény, kötelességük lenne kivizsgálni!
2018. dec. 30. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 monen válasza:
Jelentsd be, de teny h a rendorseg nem fog tenni semmit, legalabbis a xvi, keruleti rendorkapitanysag nem mozditja a fule botjat se ha egy elmebeteg sorozat macskagyilkolo helybeli sorra veri agyon oket. Szerintem a figyelemfelkelto tuntetes celszerubb mert alkalmat ad az allatvedoknek hogy ok is kivonuljanak.
2019. jan. 21. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!