Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha minden fiú rondának talál...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha minden fiú rondának talál engem, akkor mennyi az esély arra, hogy egy valakinek majd megtetszem? 17L

Figyelt kérdés
Interneten ismerkedek, de akárkinek írtam az elmúlt fél évben, egy ember sem reagált, pedig látta az üzenetemet. Bár előtte is voltam fent társkeresőn, akkor csak annyit bagózott vissza az egyik pasi, hogy ,,bocs, nem Téged kereslek." Írni meg senki nem írt nekem, holott sokat vagyok fent ilyen oldalakon, nyilván képpel. Mikor nem volt fent fotóm, akkor sem jártam nagyobb sikerrel, de legalább volt alkalmam összeveszni velük, de így már erre sem futja, hiszen egyből ignorálnak. Szerintetek előfordulhat, hogy valakinek majd megtetszem? Igaz, volt már barátom, de folyton a külsőmet szidta, ami miatt szét is váltunk...
2019. jan. 13. 22:50
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
Mutatsz képet esetleg?
2019. jan. 13. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
Nem mutogatom magam. :D
2019. jan. 13. 22:54
 3/30 anonim ***** válasza:
78%
Hú de egy féreg barátod volt. Lehet nem vagy szép, de valakinek biztos fogsz tetszeni.
2019. jan. 13. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
53%
Szívesen megnézném hogy nézel ki igy nehéz véleményt mondani
2019. jan. 13. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
73%

Pedig ha társkeresőkre felregisztrálsz akkor pontosan azt csinálod ;) Mutogatod magadat és kirakod a tested mint az állatokat szokták a húspiacra és válogatnak az emberek...

Szerintem ez egy kamu kérdés és csak figyelmet akarsz kapni és törődést, kedves szavakat. Ami engem nem zavar csak elmondtam a véleményemet.

Mint ahogy ha mutatsz képet arról is elmondom a véleményed. De a külső nem minden... mindegy... Írj ha gondolod

18/F

2019. jan. 13. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
Nem küldök képet, mivel nem véleményt kértem magamról, hanem választ a kérdésemre.
2019. jan. 13. 23:01
 7/30 anonim ***** válasza:
77%
Nem értem, 5-ös miért lett leszavazva. Ilyen kérdésre vagy általános vigasztalást lehet adni, amihez elég youtube-on motivációs videókat nézni, vagy tényleg kell egy kép, ha esetleg valamit nagyon rosszul csinál a kérdező, akkor szembesíthessék a problémával.
2019. jan. 13. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
87%
Megkérdeztél minden fiút hogy milyennek tart? Te nem láttál mêg ocsmány csajt fiúval?
2019. jan. 13. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
84%
Kép nélkül meg is hogy mondjak véleményt? Ez így édes kevés
2019. jan. 13. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
74%

"nem véleményt kértem magamról, hanem választ a kérdésemre."


Tehát mégiscsak magadról kértél véleményt, ha az érdekel, hogy mennyi eséllyel tetszel meg valakinek.

Kép nélkül mondhatnánk, hogy "jajj, hát biztosan lesz barátod". Nem biztos, hogy lesz.

50-50%.

Itt vagyok én is 20+ évesen, sok éve nem találok magam mellé senkit, bármennyire is igyekeztem, csak kiraktak. Aztán ott van több ismerősöm, aki szrik az egészre, eljár bulizni, aztán már nem az első barátnője van. Pedig közel azonosan nézünk ki.

Szóval ez teljesen szerencsejáték, de ha a külsőd miatt ér hátrány, esetleg kép alapján lehet segíteni, hogy mi.

2019. jan. 13. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!