Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi az esély rá hogy...

Mennyi az esély rá hogy megvár? ÉS nem talál mást? Más világba ment élni.

Figyelt kérdés
BArátnőmmel fél éve vagyunk együtt.Ő kapott egy nagyon jó munka lehetőséget Amerikában.Egy év múlva jön haza először.Azt mondta szeret és folytatni akarja.Én is nagyon szeretem de attól félek hogy ha kint van egy új világba talál mást vagy átgondolja a helyzetet.Én is sokat gondolkozom azon hogy itthon várok rá skypon tartjuk a kapcsolatot de nem fogom bírni meg lehet hogy feleslegesen várakozok miközben nekem már családot kéne alapítani nem karriert.Mi a véleményetek?
2012. nov. 21. 13:57
1 2
 1/19 timike26 ***** válasza:
84%
èn nem làtok esèlyt a folytatàsra.szerintem is feleslegessen vàrnàl rà.amint megèrzi egy uj èlet uj izeit....de te tudod.amugy szerintem fèl èves kapcsolat nem birna el egy tàvkapcsolatot.
2012. nov. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
77%
Akárki akármit mond, nincs az a szerelem, amelyik ezt kibírná. Pláne nem egy féléves kapcsolat.
2012. nov. 21. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Egyik legjobb baratom baratnoje is kiment 9 honapra,es kibirtak de ok mar 6-7 eve egyutt vannak,es a lany 9 honap utan jott is haza meghozza vegleg mert meghatarozott idore ment ki.De ez mindig lutri...
2012. nov. 21. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
97%
lehet, hogy "kibírják", de a kamatyokról mindkét fél hallgat. Testiségre szüksége van az embernek, ami persze nem egyből szex, de egy forró ölelés vagy ilyesmik után könnyen jön a többi is.
2012. nov. 21. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
87%
Túl fiatal még a kapcsolat. 1 év meg sok. És persze ő is és te is változhatsz.
2012. nov. 21. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Fogalmam sincs mit tegyek.Nagyon hiányzik nekem.Azt mondta ő karriert pénzt akar csinálni nem pedig pasit keresni.
2012. nov. 21. 14:14
 7/19 anonim ***** válasza:
90%

Csak egy kérdés: Te esetleg nem tudnál kimenni vele? Vagy nem akarsz/akarjátok?

A véleményem sajnos ugyanaz, mint az előttem szólóknak!

Oké, hogy azt mondja, hogy nem pasizni megy ki, hanem pénzt keresni, ezt biztosan így is gondolja most! De akarva-akaratlanul meg fog ismerni új embereket. Ott is lesz szomszéd, eladó a boltban, új barátok, azoknak a barátai, kollégák..stb. Ez elkerülhetetlen!

A szerelem pedig nem kérdezi meg, hogy jöhet e.. az csak jön..

Tényleg ne haragudj, nem akarlak bántani, de ez az őszinte igazság! Persze nem törvényszerű, hogy így lesz, de sajnos bőven benne van a pakliban!

2012. nov. 21. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Van egy jó kereső munkám.Házam.Kocsim.ÉS egy 5 éves fiam akit nem akarok itt hagyni.Szeretnék egy nyugodt életet egy számomra tökéletes nővel akit úgy éreztem megtaláltam.De ez a téma nagyon foglalkoztat a lelkem mélyén tudom a választ meg a tényeket de a szívem még reménykedik. ÉS énsem akarok tétlenkedni ha úgy alakul tovább kell lépnem .
2012. nov. 21. 14:23
 9/19 anonim ***** válasza:
97%
az biztos, hogy ki fog hűlni, de újra lehet még utána kezdeni. Jobb lenne, ha ezt az egészet szüneteltetnétek, aztán meglátjátok...
2012. nov. 21. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 Pendulum92 ***** válasza:
24%

Nekem ott nem stimmel a dolog, hogy képes volt kimenni nélküled... nem tűnik kölcsönösnek a dolog a részéről :(


Fájdalmas kijelenteni, de nem szeret. Ha szeretne, nem ment volna ki.

2012. nov. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!