Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ronda férfiként mit tegyek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ronda férfiként mit tegyek?

Figyelt kérdés

Mit tegyek ha ronda vagyok?? Soha nem tetszettem a nőknek, és soha nem is fogok. Hiába minden, a divatos ruhák, a kiedzett, szálkás test, a vagány haj, hiába. Aki ronda, az ronda marad. Elegem van már, hogy ennyi munkát fektetek a dologba, és soha nem kellek senkinek. Pedig unalmas ember se vagyok, zenélek, és van érdeklődési köröm, meg szociális életem. Nem értem mi kell még a nőknek...

19F



2019. jan. 14. 05:17
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
85%

A jo szemelyiseg az mindent feldob! Ja meg az onbizalom. Az utobbibol neked nem artana.

Amugy hidd el, tenyleg nem minden a kulso. Ha pl. megnevettetsz egy lanyt, az fel siker. Ja es ne legyel ennyire elkeseredett. Az irasodon is meglatszik a ketsegbeesettseg, inkabb elvezd az eletet es majd jon egy baratno ha jonnie kell:)

2019. jan. 14. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Ja es ne a lanyok miatt legyen a szalkas test hanem miattad. Ne mindent a lanyok miatt csinalj
2019. jan. 14. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Ez nem így megy. Tinderre is pl kirakom a legjobb képeket, és soha egy darab match nincs.

Utálom ezt az egész világot, genetikailag ki lettem szelektálva.

2019. jan. 14. 05:29
 4/18 anonim ***** válasza:
94%
Beszarok. :'D Mint kiderült itt inkább öndajnáltatásról van szó sem mint igazi ön izalomhiányról. A helyzet az hogy azért hogy barátnőd legyen tenni is kell nem elég ide a "vagány haj". De legalább te tökéletes alany vagy arra hogy amikor az emberek a kezüket tárogatják hogy még is az intetnet miért káros a fiatalokra elég ezt a kérdést megmutatni, hogy szerencsétlen gyereket mindjárt morfiummal kell tömni, mert nem kapott match-et tinderen.
2019. jan. 14. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Nem feltétlenül kell bunkónak lenni..

Amúgy sehol nem járok sikerrel, élőben sem.

Pedig tényleg mindent megteszek, külső terén is, és szocializáció terén is.

2019. jan. 14. 05:46
 6/18 anonim ***** válasza:
94%
Idejárni sem kell sajnáltatni magad. Hidd el aki tesz érte annak lesz barátnője. Képzelj el egy ronda hülyegyereket aki 15 évesen vasággyal együtt volt 20 kg. Na ez a gyerek voltam én és ez a gyerek volt az akinek előtte 18 később 17 éves barátnője volt, én akkor jöttem rá hogy a többiek önsajnáltatásából felesleges volt bármit is leszűrnöm és az egyedülléttől félnem, mert lehetsz akármilyen ronda, lehetsz akármilyen vékony, ha hajlandó vagy tenni azért hogy legyen barátnőd akkor lesz is. Persze itt jön képbe az a tévképzet hogy olyan 22 éves korig a mai srácoknak meggyőződésük hogy egy kapcsolatba elég az hogy megpörgeti a BMW slusszkulcsát. Ha én aki vasággyal együtt voltam 20 kg, és a bányarém megörült a műszakváltásnak mikor meglátott, képes voltam magam mellé barátnőt szerezni akik ráadásul még idősebbek is voltak nálam, akkor gyakorlatilag bárki képes rá aki nem a szobájában ül és várja hogy a 170+ vörös vagy szőke latexben berontson a szobájába és elkiabálja hogy tégy boldoggá te férfiállat.
2019. jan. 14. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Valami gond lehet a viselkedéseddel, személyiségeddel. Ha valaki ad magára, ápolt, normális, az már fél siker. Egy férfinak nem muszáj helyesnek, szépnek lennie. Legyen jófej. Ha meg zenélsz is, akkor végképp nem értem. A zenészeket mindig körberajongják, és nem a szépségük miatt.
2019. jan. 14. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
62%
Tinder??? Remélem, az életben normálisabban próbálkozol. A Tinder egy dugópartner kereső hely, ahol az emberek 99%-ának a fotója köszönőviszonyban sincs azzal, ahogyan igazából kinéz az életben. Nehogy már emiatt szomorkodj :D
2019. jan. 14. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Akinek nagyon ronda a feje, azzal nem táncolnak a bulikban, nem akarnak vele lógni, neten se match-elik, semmi. Undorító az egész világ, hogy nem a belefektetett munka számít, hanem hogy milyen fejjel születtél. Gusztustalan.
2019. jan. 14. 09:38
 10/18 anonim ***** válasza:
70%
Olvasd el mégegyszer hogy mit írtam. Ha a bányarém meglátott megörült a műszakváltásnak ennek ellenére több barátnőm is volt. Itt más problémák lesznek.
2019. jan. 14. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!