Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol érdemes ronda arccal...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol érdemes ronda arccal ismerkedni, fiúként?

Figyelt kérdés
Én már próbáltam elég sok helyen, társkereső oldalakon, ismerettségi körömben, de nem jártam sikerrel sehol sem.
2018. dec. 4. 21:12
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Honnan veszed, hogy ronda vagy?
2018. dec. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
dögtelep??
2018. dec. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Onnan, hogy látom magamom és ezt is tapasztalom.
2018. dec. 4. 21:14
 4/18 anonim ***** válasza:
Ha gondolod, küldj egy képet, elmondom a véleményem.
2018. dec. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Igazából tudom, hogy ronda vagyok. Azzal meg nem mennék sokra, ha valaki kedvességből azt mondaná, hogy nem vagyok az...
2018. dec. 4. 21:21
 6/18 anonim ***** válasza:
Őszinte véleményt mondanék, de te tudod, nem erőltetek semmit :D
2018. dec. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Tudod,néha az önbizalom csodákra képes.
2018. dec. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Ha rámírsz, akkor lehet, hogy küldök egy képet. De még gondolkoznom kell rajta, mert nagyon nem szeretem az ilyen dolgokat.
2018. dec. 4. 21:31
 9/18 anonim ***** válasza:
Én se vagyok szép. A belsőm miatt meg szerethetetlen vagyok szerintem. Nem is merek próbálkozni 1.. 2 meg meg kevés a normális lány. Nekem nem tökéletes csaj kell csak valaki aki hasonlít rám, én depressziós vagyok visszahúzódó, de akkor se viselnék el egy olyan lányt akit csak a smink meg a félmeztelenség tesz ki.. Szóval lehetsz ronda, nem a külső a lényeg, és ezt 17F-ként mondom neked. Bár mondjuk nekem a belsőm se valami szép, a lelkembe már 0 vagyok..De neked sok sikert
2018. dec. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Írj rám, én mindenkivel nagyon szívesen megismerkedek.
2018. dec. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!