Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ronda vagyok es ezert minden...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ronda vagyok es ezert minden lany visszautasitott eddig. Mivel javithatok meg a kulsomon?

Figyelt kérdés

Szeretnek egy lanyt, akivel szerethetnenk egymast, de sajnos nem kellek senkinek sem, mert ronda vagyok. Kozben pedig olyan rossz latni, hogy a kornyezetemben par ember hetente/havonta massal van es van olyan is, akinek mar evek ota van baratnoje, kozben pedig havonta 4-5 masik lannyal is egyutt van.


Olvastam mar az interneten eleg sok dolgot arrol, hogy mivel javithatok a kulsomon, de nem nagyon segitettek. Pattanasaim nincsenek, ezert azokat nem tudom eltuntetni. Nem sok szor no az arcomon, ezert szep szakallat nem tudok csinalni, de naponta borotvalkozom. Ruhabol/cipobol stb. probalok mindig egyszeru, elegansabb darabokat venni. Fodraszhoz is gyakran jarok, igy mindig egesz jo frizuram van. Szemuveges vagyok, abbol is elvileg egesz jol kinezot hordok (kontaktlencset is probaltam, de sajnos nem valik be). Sportolni nem sok idom van sajnos az egyetem miatt, igy nem sportolok, de nem is vagyok dagadt.


19F


2018. nov. 30. 21:33
 1/9 anonim ***** válasza:
anorexia gyanús vagy
2018. nov. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem vagyok anorexias, valahol az atlagos korul van a testtomegem a magassagomhoz kepest (talan egy picit felette).
2018. nov. 30. 21:47
 3/9 anonim válasza:
Önbizalommal. Ha nő az önbizalmad az a külső megjelenésedre is hatással lesz. Ha látják rajtad hogy magabiztos, határozott vagy de ez mellett kedves, akkor felkeltheted az érdeklődésüket.
2018. nov. 30. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Van onbizalmam, de nem valtoztat semmin sajnos.
2018. nov. 30. 22:30
 5/9 anonim ***** válasza:

Küldj képet, elmondom min változtass :)

17/L

2018. nov. 30. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ebből nem lehet levenni, hogy ronda vagy e. Ígyatatlanban. De nem hinném, hogy senkinek nem kelleném. Csak lehet még nem találkoztal olyan lánnyal, akinek te vagy az esete.

Külső! Jó frizula, stílusodnak való ruha.

De inkább a fellélésed meg ilyenek legyenek a toppon! ;-)

2018. dec. 1. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szerintem amiket leírtál semmi baj nem lehet a stílusoddal és szerintem csak az ideális lányt nem találtad még meg.

De ha gondolod kép alapján megmondom min kéne változtatni.:)17/L

2018. dec. 1. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem lehetsz olyan ronda... Képet!
2018. dec. 2. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Megértelek kérdező.... En sem kellék egy lánynak sem a kinézetem miatt.. 22/F
2018. dec. 6. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!