Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy még nem is...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy még nem is ismerek egy lányt, de már féltékeny vagyok? . (lent kifejtem)

Figyelt kérdés
Ha élőben megismerkedek egy lánnyal, vagy tinderen és bejelöljük egymást facebookon már betegesen azt nézem, hogy milyen srácok írtak alá, meg milyenek lájkolták és, hogy azoknak a srácoknak a profilképét lájkolta e már a csaj. Ezt persze soha sem szoktam kivetíteni egy kapcsolatra csak magamban őrlődöm... Ja meg amikor írok a csajnak és azt nézem, hogy mikor volt elérhető... Ha egy lány tetszik képes vagyok kikövetni majdnem mindenkit (hogy ne legyen feltűnő) csak hogy könnyebben megtaláljam, hogy miket lájkolt. Miért van ez? Igazából ez már nagyon zavar, mint egy beteg sz.r ....
2019. jan. 17. 22:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Én is birtokló típus vagyok, de nem ennyire. Igyekszek nem túlzásba vinni, mert nem tesz jót a kapcsolatnak.

Nálam ez annyiban nyilvánul meg, hogy szeretném, ha a fiukkal a kapcsolatot minimalizálná, ha megy valahova előtte szóljon és ne csak le lépjen.

Meg van még az, hogy szeretném, hogy mindent elmondjon nekem, ne legyenek titkaink egymás előtt.

De nem szoktam kémkedni barátnőm után soha. Pedig infós vagyok könnyen megtehetném és soha nem tudná meg, de én bízok abba, hogy elmond mindent és nem akarok a háta mögött ilyesmit csinálni. Kell a személyes tér, nincs abból se semmi, ha valamerre elmegy barátnőivel és pár órára nem ír, nem fogom ellenőrízni és barátnőinél kérdezősködni.

Az mondjuk nálam is meg van, hogy rosszul esik ha nem ír vissza egyből vagy valami.


Mentségemre szóljon, hogy régen nem voltam ilyen, csak ugye hülye kamasz voltam és barátnőm megcsalt, szemembe hazudott meg minden. Másik barátnőm volt olyan hogy lelépett picit pár percre, majd 3 óra mulva értem utol, mert baleset érte. Az ilyenek számomra mind egy egy kissebb trauma volt és formálta a személyiségem. Azóta kicsit tapadósabb vagyok és szeretem tudni, hol van a barátnőm, mit csinál, kivel van, meddig nem lesz. Utána elköszönünk én nem izgulok, neki meg rá se kell nézni a telefonra mert úgy se írok.

Próbálok azért változni, csak nehéz.


De hogy egy ismeretlen lánnyal is ilyen legyek az számomra elképzelhetetlen.

2019. jan. 17. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Akkor vagyok ilyen ha az illető tetszik.
2019. jan. 17. 23:25
 3/4 anonim ***** válasza:
akkor ne legyél ilyen. ez nem jó se neked se a lánynak
2019. jan. 18. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Próbálok rajta változtatni és egy kicsit jobban leszarni, de nehéz. A lány meg ebből semmit nem venne észre, mert nem vetítem ki rá.
2019. jan. 18. 07:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!