Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ez mit jelentsen? (lent kifejtem)

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mit jelentsen? (lent kifejtem)

Figyelt kérdés

Tudni szeretném. Muszáj tudnom, hisz ezen múlik, hogy le mondok róla vagy sem. És ha az érzéseim nem csalnak akkor nem szeretnék le késni róla, ha már ő nem lép. De ha ezek nem jelentenek semmit, csak udvariasságot..Akkor pedig készen szeretnék lenni arra, hogy túl tegyem magam ezen az egészen.


.. Szóval, tudom... írtam már e kapcsán ide kérdést, de nem nagyon fejtettem ki, mi is a szitu.

És most megteszem:


Osztálytársak vagyunk. Ő 15/F - ha minden igaz - én 17/L vagyok.

Megvallva az őszintét, nem nagyon beszélünk. Év elején egy szót sem váltottunk egymással, se ő se én nem kerestük egymás társaságát. Ameddig észre nem vettem valamit.

Először csak azt, hogy többször néz(tudtam, ez semmit nem jelent, én is nézek rá másokra és nem akarok senkit. Sőt, akkor még tagadtam, hogy tetszik.)

De körülbelül egy hónap után rákerestem, hogy miféle jelek vannak, hogy bejössz valakinek mert kezdtem megkedvelni, valami titkos módon mert ahogy említettem, nem is beszéltünk.:D

És tapasztaltam azokat a jeleket, nem mindet, de egy párat..

Kevés önbizalmam miatt mindig azt hittem ezek mellett is, hogy például nem miattam van, hanem egy másik lány miatt, aki a közelemben van. Még pár héttel később azt vettem észre, hogy akkor is észreveszem azokat a jeleket, amikor nincs körülöttem lány..A jelek mellett nagyon udvarias volt velem adott alkalmakkor és ha lehetősége volt mellém ült gyakszin,olyannal foglalkozott ami engem érdekel.. Itt pár példa:

#1

Éppen mentünk haza gyakorlatról, én kicsit lemaradtam, de siettem.Elég messze voltam az ajtótól, ő simán el is engedhette volna, de nem tette, hanem tartotta még nekem is, miután az előttem lévő illető már egy fél perce kimet. A lány megköszönte, neki azt mondta "szívesen" nekem pedig hogy "nincs mit" (Tudom, tudom, ez lehet hülyeség, de na xD Megragadt a fejemben..)

#2

Ugyan az történt. Itt más óránk volt. Hátrapillantott, meglátott és "tartotta" nekem az ajtót. (idézőjelet használtam mert csak kijjebb lökte rám ne csapódjon)

#3

Mellém ült és olyannal foglalkozott, ami engem érdekel. Nagyon is. (nem tudom őt is ilyen foglalkoztatják-e, de most eszembe jutott és ezért ebben is kicsit bizonytalan vagyok,de azért ideírom..) Mintha a figyelmemet akarta volna felkelteni,hisz tudja, érdekel a téma. Még mennyire, hogy érdekel..És ezt azért, mert ignoráltam.

#4

Máskor is így mellém ült, ugyan úgy gyakorlaton. Táskám ott volt a kis bak mellett amire akkor ülünk. És kit vettem észre, hogy oda ült mellém..? Hát őt! Másik oldalán egy másik lány volt, és ez megint elbizonytalanított. De erről zavarom elvonta a figyelmem, mert igen zavarban voltam mellette. Pár hónapja történt ez, akkorra már "belé estem".

Ugyan azon a napon történt a következő is; haverjának szóltam, ne rasszistáskodjon(persze finomabban, csak utaltam rá XD), erre ő egyből felém fordulva rám nézett és mosolygott..(lehet ez is hülyeség..)

#5

(ide többet is írok)

Szóval a suliban ott álltam, ahol szoktam is. Egyedül álltam, zsebre tett kézzel. Ő elém állt teljes testtel felém fordult. Nem nagyon figyeltem rá, nem is akartam mert lábaim remegtek mint az állat :/ És össze nem akartam esni. (Nagyon friss ez még) Mindig ott szoktam állni, azon a helyen (na jóó, csak gyakran) és előbb kiért mint én és pont oda tette a táskáját..

#6

Éppen mondtam neki valamit és teljesen másképp mosolygott rám, mint a többiekre.(olyan derűs volt)

#7

Ilyen téma jött fel, osztálytársaim viccelődtek és erre elkezdi:

"Jó lenne ha lépnél xy(srác), mert ez így nagyon nem jó"

Én ott voltam a közelben és úgy voltam, hogy wtf? ez most valami utalás volt nekem? De ezt kivertem a fejemből, mert nem akartam elbízni magam majd nagyot esni.



Aztán volt egy hét, hogy a közelemben lófrált, úgy jött, mintha ide akarna hozzám jönni...Furcsálltam, de jó érzés is volt egyben látni ezt. Így ezzel kezdett az önbizalmam is megnőni ^^


Ezekből legyen ennyi elég.


Most kitérek valami másra..

Szóval

... Nem nagyon vettem ez előtte észre, de mostanában elkezdett nekem beszólni, csipkelődni és velem teljesen másképp viselkedik mint a többiekkel. Hisz velem bunkó, mint ahogy mondtam "piszkál",mintha nem kedvelne és én lennék az egyetlen akit ki nem állhat miközben nem vétkeztem ellene semmit :D



Ezek a felsoroltak hülyeségek, ez mind csak udvariasság és véletlenek keveredése? Sőt, csak egyszerűen nem bír, a személyiségem miatt?



...Én teljesen össze vagyok zavarodva.



(Tudom magamról, hogy nem vagyok egy főnyeremény. Önbizalmam(még sajnos) a béka feneke alatt van, de..

Furcsa érzés kerített hatalmába. Ilyet nem szoktam érezni más srácoknál nagyon, de valahogy úgy éreztem - még ha csak egy kicsit is legalább-, de mintha bejönnék neki...Valahogy azt éreztem, az az még a mai napig érzem. Többször is elbizonytalanít a tétovázásával, azzal, hogy nem is nagyon keres, mindenkivel kedves, csak velem bunkó (legtöbbször..Néha mással is flegma..:DD) Itt az év vége. Jön a nyár és jó lenne azt már vele, egy kapcsolatban tölteni. De nem tudom ő mit érez, csak annyit, hogy sikerült elérnie a személyiségével (a külsejével is..) hogy belehabarodjak..


Köszönöm, ha eddig eljutottál, haha. :D Sőt, ha válaszolsz, őszintén, akkor azt még jobban megköszönöm.

(nyugodtan mondjátok, hogy bolond vagyok és ezek semmit se jelentenek. XD )



2018. jún. 9. 01:00
 1/6 anonim ***** válasza:
89%
Hát ez nemvolt semmi :D Tényleg nagyon beleeshettél :) Szerintem azért lett veled bunkó mert sehogy se akartad észre venni és így hátha (tapasztalat). Amúgy 16 éves vagy vagy 17 csak mert 16/l kulcsszót adtál meg ezt csak úgy észrevettem :DDD . Az a baj hogy bármennyire akarna az ember őszintén segíteni minden ember már és nem lehet tudni hogy ez nála mit jelent. Próbálj vele beszélgetni és ha mégse jössz be neki akkor sem veszítesz semmit. Bocsi ha nem tudtam sokat segíteni.
2018. jún. 9. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Szia!:D Hát sikerült végig olvasnom :D,és most tuti nem fogok tudni segíteni,de az a fura hogy velem ez már 2szer is megtörtént az a baj én sosem léptem,mert sose voltam benne biztos egyébként most is van egy aki tök kedves volt érdeklődött,és állandóan figyelt.Volt amikor szavazni kellett és én valamit nagyon nem szerettem volna látta rajtam és ellenezte hogy az legyen aztán rá néztem és rám nézett elfordította a fejét. Sajnos segíteni nem tudok de nagyon meg tudoom érteni. Sok szerencsét,hozzá!
2018. jún. 9. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
#1 még pár hónapig csak 16.:D
2018. jún. 9. 01:24
 4/6 anonim ***** válasza:
Ezek csak benyomások. Meg kell vele ismerkedni, akkor többet tudnál róla. Meg hát te tudod milyen vagy milyen fiúra van szükséged. A te életedről van szó, ne hagyd, hogy mások, esetleg a szüleid befolyásoljanak. Itt egy lehetőség az életedben. Rajtad áll, hogy bele vágsz-e. De mit veszítesz? Ha találsz jobbat, akkor otthagyod. Mit nyersz? Ismertséget, tapasztalatot. Jobban megismered magad. Kipróbálod magad egy kapcsolatban. Lesz viszonyítási alapod, fiúk terén. Belekóstolhatsz az életbe, és nem öregszel meg egyedül. Míg fiatal vagy könnyebben alakítasz ki kapcsolatot. Ha már idősebb leszel annál nehezebben fog menni. Elkezdesz dolgozni lehet, hogy ünnepnapon, hétvégén, éjszaka is menned kell. A szülők is elvárják majd, hogy gondoskodj önmagadról, nem akarnak végtelenségig tartani, esetleg lebetegszenek.
2018. jún. 9. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
91%
Én nem látom ezek hol jelek. A valós jelek azok, amikor minden pillanatot megragad, hogy beszélgessen veled, de ez nem tűnik olyan jellegűnek. Ettől függetlenül azt tanácsolom, hogy próbálj meg beszélgetni vele, hátha kiderül, hogy egy hullám hosszon vagytok, és tényleg lehet köztetek valami. Ha meg nem vagytok egy hullámhosszon akkor legalább rájössz, hogy nem ő a megfelelő partner. Szerintem még nem ismered eléggé.
2018. jún. 9. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
61%
Tudom kire gondolsz :S
2018. jún. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!