Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan tudnék közelebb kerülni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék közelebb kerülni hozzá?

Figyelt kérdés
Van egy lány a suliban, akivel egész jóban vagyunk, beszélgetünk néha snapchaten és előben is. Viszont elég szimaptikus, és ha beszélgetünk néha totál kellemetlen, mert valamikor elmegy a téma. Elég erős személyiség, kicsit domináns is a beszélgetésben. Barátilag egészen elvagyunk, de valahogy nem tudok közelebb kerülni hozzá. Valaki tudna segíteni? 17/f (egy elég jókedvű, eleven, bulizós lány, és szerintem nem vesz komolyan)
2019. jan. 20. 04:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Hívd el valahova!
2019. jan. 20. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hahaha mintha rólam szólna a kérdés:DDD totál ugyanilyen vagyok, úgyhogy remélem tudok segíteni

Igazából ha nem vesz komolyan azt tudod az előnyödre kovácsolni: hívd el valahova. Nem kell kettesben menni, menjetek baráti társasággal, és véleményem szerint ne nyomulj rá az első ilyennél, viszont érezze h többet szeretnél. Én pl nem szeretek kettesben lenni annyira, engem kicsit frusztrál, meg valószínűleg zavarban is vagyok:D (de csak akkor ha én is szeretnék valamit, a fiúbarátaimmal lazán elbeszélgetek ígyis-úgyis)


Úgyhogy én így csinálnám a helyedben magamból kiindulva.

Sok sikert :D (és ha esetleg lesz vmi akkor légyszi meséld már el xd)

18/l

2019. jan. 20. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha nem vesz komolyan, akkor viselkedj úgy hogy úgy vegyen, egy nem magabiztos kisfiú, főleg egy ilyen lánynál nagyon hamar friendzoneba kerül, hiába jössze be neki külsőre.
2019. jan. 20. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!