Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan tudnék közelebb kerülni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék közelebb kerülni hozzá?

Figyelt kérdés
Van egy fiu akivel úgy tűnik jővörőre osztálytársak leszünk...és nagyon bejön! Eddig nem igazán beszéltem vele max egy két szót. Ha ti voltatok már ilyen helyzetben hogyan kerültetek közelebb a másikhoz? Nekem mit kellene tennem? Ja..és még az új suli előtt kellene mert ott tuti csomó csaj ráhajt.
2017. ápr. 21. 20:45
 1/2 anonim ***** válasza:
83%
Akkor előzd meg a bajt, és hajts rá te. Jó nyílván nem azt mondom, hogy kezdj el nyomulni, de kezdetben beszélgethettek mondjuk a suliról. Aztán úgyis jön majd minden magától, csak ne legyél bátortalan, mert a vagányabb csajok mindig learatják a babérokat. Én drukkolok! :)
2017. ápr. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi😌💖
2017. ápr. 21. 21:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!