Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Gamer lányokkal hogyan lehet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gamer lányokkal hogyan lehet ismerkedni?

Figyelt kérdés
2019. jan. 20. 18:51
 1/5 anonim ***** válasza:

Elég kevés a "gamer" lány. Akik nem is azok, akik plázában járnak, mindenféle programot csinálnak, hanem inkább otthon ülések. Animet néznek, rajzolnak, festenek, írnak, olvasnak stb:. (Persze ne legyen vita. Egyik sem zárja ki a másikat. Tehát van olyan, aki olvas is, meg plázában is jár, és nekem egyikkel sincs bajom!!!)

Elég kevesen vannak azok, akik nem az Instagramon,vsgy egy két telefonos játékot nyomkodnak, hanem mondjuk minecraftoznak, GTAznak, Read Dead redemptionoznak stb:. Leginkább sehogyan nem tudsz velük ismerkedni. Kezdve attól, hogy ők otthon ülnek, tehát parkban, vagy valami nagyobb nyitott téren nem találod őket. Internetes ismerkedesnel sem igazán tudod, pl egy facebookos profil alapján, hogy egy lány gamer-e. Tehát ha "szerencsés " vagy, akkor van egy ilyen osztalytarsad. Vagy iskolatarsad. Bar elég nehezen találkozhatsz vele.


Persze mondhatnám, hogy játszott sokat, s beszélj mikrofonon online platformokon, de hát nagy részük angol...


És mennyi az esélye, hogy pont tetszel annak a lánynak? Hiszen a magabiztos srácokat szeretik, s mivel gamer vagy, gondolom a konzol vagy PC mögé bujsz" el a világ mogul.



Egyébként nem értem miért pont "gamer" lány kell. Egy csomó szép, és normális lány van a világon. Akivel egy csomót tudsz setafikalni, vagy bármi, nem értem, hogy miért pont egy gamer kell. De nem ítélkezem...

2019. jan. 20. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Mondocon, playit ilyen rendezvények. De bárhol nincs gyüjtőhelyünk. Én pl sokat járkálok ide oda a barátnőmmel mikor időm engedi. De elsőre sok lányról. Nem tudod megmondani hogy gamer.

16L

2019. jan. 20. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem vok gamer, de kipróbálnék eggyel egy kapcsolatot.
2019. jan. 20. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én és a legjobb barátnőm is gamerek vagyunk :3
2019. jan. 21. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Lehet, csak felesleges, mert soha nem érnek rá, éppen játszanak. 🤣
2019. jan. 22. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!