Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Segitségeteket szeretném...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segitségeteket szeretném kérni, hogy milyen ismerkedési eszközöket ajánlanátok nekem?

Figyelt kérdés
Szóval az a lényeg nem nagyon megy az ismerkedés. Sajnos hamar jó barátok leszünk a kiszemelt lánnyal csak utánna ő az úgymond barátzónába tesz. Sajnos vagy nem sajnos nem vagyok bunkó és nem vagyok felvágós tipus. És általában akik tetszenek azok nem az én fajtámat szeretik. Nem mondom hogy nem vagyok helyes, de nem is vagyok a világ leghelyesebb embere. Kicsit önbizalomhiányos vagyok, de ezt nem venni észre rajtam. Csak annyit hogy látszik rajjtam hogyha a lány "bejön" nekem. És mindig elakadok a barátságnál :(

2019. jan. 21. 20:15
 1/3 anonim ***** válasza:

Ismerkedést eszközök?

KORBACCCSS

2019. jan. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szerintem nincs semmi baj azzal ha szereny vagy és nem vagsz fel! Véleményem szerint egy kis onbizalom kellene és a lanyoknak bokolj stb hogy tisztaban legyenek vele hogy te nem csupan baratsagra vagysz! Menni fog az! Sok szerencset!
2019. jan. 22. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Egy picit ha rámenős leszel, de csak finoman, akkor a lányok tudni fogják, mást is akarsz barátságon kívül.Éreztesd velük normális módon, hogy tetszenek, készülj fel mondatokkal, hogy mit fogsz mondani nekik.Majd eljön a megfelelő lány is.

Amúgy ma már a lányok is felszedik a fiúkat.Egyik ismerősömnek 35 évesen még sosem volt barátnője, mert nem sikerült neki.Aztán belebotlott egy hasonló korú elszánt lányba, akinek ketyegett az a bizonyos biológiai órája, emiatt mindent félretéve ő kezdett udvarolni a fiúnak.Együtt vannak, jól élnek, szeretik egymást, van 2 gyerekük.

2019. jan. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!