Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol ismerhetnék meg egy ilyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol ismerhetnék meg egy ilyen srácot?

Figyelt kérdés
Egy olyan fiúra gondolok, aki érettebb gondolkodású és szeret elemezni dolgokat a világban. Vannak tervei, amikért tesz. Támogatja a partnerét és nem irigykedik rá. Aki a komoly oldala mellett tud gyerek lenni néha és képes kihozni a komfortzónájából partnerét. Szerelemre és társra vágyik nem pedig szexkapcsolatra. Akinek vannak hibái és tisztában van vele hogy nem tökéletes ő sem. Aki képes az érzelmeit kifejezni. Vannak ilyen srácok manapság még? Ha igen merre vannak a világban elbújva?

#párkapcsolat #társkeresés #ismerkedési módok
2018. nov. 3. 17:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Egy ilyen srác lennék,azaz...Úgy érzem,megfelelek ezeknek a kritériumoknak.

Hát van sok magányos róka a világon. Van sok magányos férfi...van aki tényleg okkal magányos,illetve van aki normális,mégis maganyos. Most jönni fog egy okos kommentelő,hogy a magány rossz tulajdonsagok miatt van. Szétszórva,a tartózkodási hely...Hát mindenki máshol. Ezt nem lehet egy szóval leirni,hogy itt egy koordináta..itt van mind. De ne add fel,sok értelmes férfi van,attól függetlenül,hogy a nők osztják jobban a férfiakat,ők mondanak el minket mindennek (jobban néha mint mi,nem altalanositok).

2018. nov. 3. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Itt :D. Amúgy álmodozó 15 éves vagy, vagy már azért volt időd "keresgélni"?
2018. nov. 3. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
1es vagyok. Nem csak matekból. Bocsánat az ékezetek,vesszők miatt.
2018. nov. 3. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Volt már azért időm "keresgélni" nem sok de eddig csak ezek tulajdonságok szöges ellentéteivel hozott össze az élet.
2018. nov. 3. 18:07
 5/12 anonim ***** válasza:

Vannak. Én is nagyjából ilyen vagyok. Magamból kiindulva és ismerős sorstarsaimat elnézve elég jó hogy hasznaltad a "merre vannak a világban elbújva" kifejezést.

Mi vagyunk azok, akik nem az iskola "menő" csávói, és nem mászkálnak ki a teremből az ugyanúgy kint tátongó páwák és plázacica lányok közé (ne értsetek félre, nem mindenki az aki kimászkál!!!), hanem akik bent maradnak a terembe, és nyomják a telefonjukat s egész nap nem is mozdulnak el (bár ezek közül sem sz összes az).

Tavaj én is ilyen voltam, egész nap a könyvtárban ültem, s olvasgattam, meg stb stb...

De ebben a tanévben én is kijaros lettem. Én is ismerkedek, haverkodok, baratkozok, és eléggé meglepődtem, hiszen eddig azt hittem, hogy aki kint járkál, az mindenki ri*i meg páwa, de nem. Csak jobban meg kell ismerni őket.

Menj te is szünetekben. Tök random emberekkel keveredj beszélgetésbe, haverjaid, barátaid lesznek, és ha úgy gondolod... Miért is ne lehetne belőle több ha normális az illető...

Én ezt tudom tanacsolni... Beszelgess minél több emberrel


16F

2018. nov. 3. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Végtelenül elemzős vagyok, talán még az elemzésről is elemzést készítek 😁 Vannak terveim,céljaim,párat már meg is valósítottam. Komoly vagyok,ugyanakkor minden poénban benne vagyok,vehető vagyok sok hülyeségre. Értelmes,szerelemre vágyó ember vagyok,akinek fontos egy kapcsolatban az érzelmi megerősítés , érzelemkifejezés.

És még talán nem is vagyok annyira elbújva 😁

2018. nov. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

pl itt

de egy lánnyal ismerkedek jelenleg (még ha csak bőven barátok vagyunk is) és nem akarok másikat, nem lenne fer

2018. nov. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én magamat beleértve sok ilyen srácot ismerek szóval lehet rossz helyen keresel vagy csak nem veszed észre
2018. nov. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Egy olyan 17 éves fiú vagyok, amilyet leírtál. Sokáig visszahúzódó ember voltam, de most már próbálok ez ellen tenni. Nem szoktam szórakozóhelyekre bulizni menni. Sok időt töltök könyvtárban, de mostanában szoktam azt csinálni, hogy kiülök valamelyik térre, és ott olvasok. Szóval csak azt akartam mondani ezzel, hogy könyvtárakban jóval nagyobb eséllyel találsz ilyen fiút, mint szórakozóhelyen. De amúgy nem lehet tudni pontosan, hogy hol találsz majd ilyen fiút. Szinte bárhol, csak észre kell venni őket.
2018. nov. 3. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Igen vannak. Én is ilyen 19 éves srác vagyok. Lehetséges azért nem találkoztál még ilyen emberrel, mert csak elmentél mellette és nem volt bátorság megszólítani téged.
2018. nov. 4. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!