Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol/hogy ismerkedjek ilyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol/hogy ismerkedjek ilyen fiúkkal? 16L

Figyelt kérdés

Elegem van a papucs fiúkbol több fuval is ismerkedtem de mindegyik elvárta volna hogy én kezdeményeznek de én egy határozott fiút szeretnék aki nem papucs hol találok ilyet?

30+-os papasok privátban kerüljenek.



2019. jan. 23. 17:57
 1/8 anonim ***** válasza:

Hat itt biztos nem találsz

De amúgy nagyon jó kerdes mert ritka az ilyen

Talán suliba vagy éttermekben

Vagy esetleg tömegközlekedés közben, jegkori

Számtalan lehetőség van csak hat a fiúktól fugg

2019. jan. 23. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
17%

Hát figyelj, én nem tudom milyen srácokkal beszéltél mit kellett volna kezdeményezni de én elég határozottnak tartom magamat. Van konkrét véleményem dolgokról, nem nagyon befolyásol a "tömeg" szóval abszolút engem írsz. Papucs meg nem vagyok mivel engem csak ne rándítgassanak vagy mondják meg mit csináljak :D

18/F ha valós kérdés akkor ha gondolod írhatsz ha tényleg ilyen fiúval akarsz beszélni :)

2019. jan. 23. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
54%
Neten bárki lehet szajhos de a való életben nyuszi ugye kedves 2 😂😂👋
2019. jan. 23. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Te már csak tudod kedves 3-as :) Jobban ismersz láthatatlanul mint én magamat! Jár a taps :)

Ahelyett, hogy ítélkeznél meg is ismerhetnél és leszűrhetnéd a véleményedet rólam...

2019. jan. 23. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Látszik hogy még fiatal vagy.A papucs szót akkor kell használni és arra mondják ha pl a házasságban,kapcsolatban Te Kihasználod a férfit.Amit parancsba mondasz neki azt megcsinálja mert te vagy a vezér ő meg a "csicska"

Te csak ismerkedtél de nem használtad ki őket,szóval nem mondhatod még azt hogy papucsok voltak az előző kiszemeltjeid....Épp ellenkezőleg ők vártál volna el hogy te kezdeményezz.Attól még nem papucs

2019. jan. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
90%
Itt tuti nem.
2019. jan. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A válasz a kérdésedre meg az hogy inkább ne ismerkedj senkivel sem,ha mindenki "papucs volt " akikkel ismerkedtél 😊
2019. jan. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem kerülöm kell. Szia.
2019. jan. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!