Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan ismerkedjek fiúkkal...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ismerkedjek fiúkkal korcsolyázás közben?

Figyelt kérdés

Már egy ideje szakítottunk a barátommal, és most végre úgy érzem hogy elérkezett az a pillanat hogy újra elkezdjek ismerkedni. Megyünk korizni pár barátnőmmel, gondoltam ez egy remek alkalom erre. Csak nem tudom hogy csináljam. Van valami tippetek? Ti próbáltatok már korizás közben ismerkedni? Mi lett a vége?

18/l



2018. dec. 23. 20:38
 1/5 anonim ***** válasza:
24%

Eszem megáll, hogy minden második lány pasikra tapadósdit játszik.

Megvárod,míg egy szép napon oda libben egy pasi, de ez a bájolgós -esetlen pasihoz odamenés,amit ti csináltok, az gáz.

Lassan már a pasik kezét is ti fogjátok megkérni.

Legyne már benned tartás,azt lehet tisztelni.

2018. dec. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább menjél bulikázni, ott aztán hegyivel vannak éhes ragadozók! És ki tudja még a barátnődnek is találsz egyet?
2018. dec. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
96%
Az év pasizós ötlete az hogy miközben korcsolyázol "véletlen" felbuktatod a fiút és az ujján átmész korcsolyával, majd beviszed a sürgősségire ahol vele maradsz. És máris egy izgalmas pillanatot értetek meg. Tudom egy kicsit morbid de hatásos 😂
2018. dec. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
88%
Korcsolyázás közben sóhajts és hajolj mélyeket s közben mosolyogj mint egy bájgúnár. :-D
2018. dec. 24. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Azóta sikerült ott ismerkedni?

Én fiúként értékelném, ha odajönnének mondjuk hozzám, mert amikor én megyek oda a kiszemelthez az általában lekoptat :D Bár mostanában én is eljárok korizni, csak nem tudom, hogy lehetne ott hatékonyan ismerkedni. Utcán meg szórakozóhelyen persze simán oda merek menni.

2021. dec. 12. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!