Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha az utcán nem néznek rám a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az utcán nem néznek rám a lányok akkor az azt jelenti, hogy nem jövök be nekik?

Figyelt kérdés

Nagyon ritkán látok olyat hogy megnéz egy lány.

Magas vagyok, de nem vagyok annyira jóképű, de talán ronda sem.

21 éves vagyok, de nem volt még barátnőm:(


2019. jan. 27. 16:13
 1/4 anonim ***** válasza:
85%

Én azt kívánom barcsak ne néznének az emberek

Olyankor mindig szrul vagyok h már megint mi néz ki rajtam olyan hülyén

2019. jan. 27. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
21%
Kerek képet, és megmondom hogy szerintem jól nezel-e ki😌
2019. jan. 27. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%

Nem! Abszolút nem! Ez hülyeség, ne is haragudj. Egyrészt, gondold végig: ha megnéznek, azt minden bizonnyal nem feltűnően teszik. A megnéz és a megbámul nem ugyanaz. De fordítsuk meg: ha pl. neked tetszik meg valaki az utcán, neki ez nem feltétlenül fog feltűnni, hiszen te se illetlenül bámulod.


A másik, engedj meg egy rövid megjegyzést,nem kéne azon rágódni (mert az jött le a kérdéséről, hogy rágódsz rajta), hogy még nem volt kapcsolatod 21 évesen. Az ellenkezője, a manapság annyira jellemző rohanás ellenben káros.


Szerintem túlságosan rágódsz ezeken, ez nem egészséges. Nem szégyen esetleg egy pszichológust felkeresni egyébként, lehet hogy negatív irányban hamis önképed van, ezt segíthet korrigálni. De ha nem, akkor csak azt javaslom, hogy 1. felejtsd el, nincs értelme azon agyalni hogy esetleg hány embernek NEM tetszel (feltételes módban). 2. kezdeményezz! Közhely, viszont bejön. És ezerszer többet ér mint az amúgy is elég relatív "jóképűség", és társai. Hiszed vagy sem, de a személyiség, a kiállás számít, a külső ehhez képest eléggé hátul van a sorban.


Remélem hasznos volt a véleményem! Sok sikert!


21/F

2019. jan. 27. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Inkább nézzenek meg fotózzanak?
2019. jan. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!