Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha nem neznek meg a lanyok az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem neznek meg a lanyok az azt jelenti hogy csunya vagyok?

Figyelt kérdés

Sose neznek ram a lanyok..

Pedig en nem tartom magam csunyanak , de ezek szerint akkor az vagyok , ugye?


16/f


2017. okt. 8. 21:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Vagy csak nincs semmi kisugárzásod.
2017. okt. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nem forditva kéne történnie a dolognak? neked kéne őket bámulnod.
2017. okt. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
vannak, akik szerintem tok jol neznek ki, en pont azert nem nezek rajuk, hogy ne legyen feltuno, hogy minden egyes alkalommal stirolom oket (nalam ez lenne belole :D), amikor eljonnek mellettem...:D 15l
2017. okt. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy csúnya vagy.Mert én például ha meglátok egy helyes fiút akkor nem szoktam nagyon megnézni nem is tudom miért...szerintem félek, hogy leesik neki, hogy tetszik.De ha mondjuk távolabb van akkor megnézem.
2017. okt. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!