Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol találhatnék gamer lányokat?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találhatnék gamer lányokat?

Figyelt kérdés

Szívesen megismernék egy kedves, szép lányt akivel megegyezik az érdeklődési körünk. Igazábol nem is nézek ki rosszúl (mások mondták), adok a külsőmre,és szoktam is interaktálni lányokkal. Eljárok bulikba is de mégis jobban szertek játszani, szóval jó lenne ha valakivel meg lenne a közös nevező e tekintetben. Hogy találhatnék ilyen lányt?


16/f



2019. jan. 27. 20:03
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
54%
Adom a kérdést. Gamer lányok jelentkezzetek! Am mivel tolod tetya?
2019. jan. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
81%
Játékokban keress. Pár lány ismerősöm pl Overwatchozik vagy Dotázik
2019. jan. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim válasza:
47%
Ez nem társkereső oldal :)
2019. jan. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg a kedvenc játékaidnak ha van, akkor magyar Facebook csoport. Csaktan van ott lány.. Mondjuk kiír valamit, szimpi neked, bejelolod, és már a téma is megvan.


Hajrá

2019. jan. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

Szólj ha megtudod erre az örök kérdésre a választ :D


16/F

2019. jan. 27. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
80%
Ah, gamer közösségekbe is csak ilyen gyökerekkel van tele (meg ócska ribikkel) amilyen itt 1-2 válaszoló khm. Bár jó lenne egy visszahúzódó normálisabb lány nekem is aki játszogat 1-2 netes játékot :)
2019. jan. 27. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Különben a legtöbb lányról nem gondolnád, hogy érdeklik a játékok. Barátnőmről se gondoltam volna, aztán egyik nap áthívott Xbox-on Cod-ozni
2019. jan. 27. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Ja amúgy, sok lány játszik már manapság. Volt egy csaj akivel lefeküdtem ilyen instaribizli szerűség, azt az meg fortniteozott psen egésznap
2019. jan. 28. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Mivel minden gamernek gamer csaj kell, ezért kicsi az esély, hogy pont te leszel az, aki kifog egyet. Miért mondom ezt? Én a barátnőmmel kb 4 éve játszunk a LoL-al, és a magyar facebook csoportban, ha egy lány kitesz egy kérdést: Awawaw gyere megtanítalak, ha feszop... Khm. Nem egyszer előfordult, hogy játszottunk, és beszélgettünk ismeretlen játékosokkal, és pár óra játék után rámozdult a barátnőmre. Ha másért nem, akkor a gamer lányok a rossz tapasztalatok miatt nem akarnak ismerkedni. Egyébként ha érdekel saját tapasztalat, én itt GYIK en ismertem meg a barátnőmet, bár véletlen volt, mert a játékkal kapcsolatos kérdést tett ki, és amikor privátban írtam neki, nek tudtam, hogy lány, sőt még a nevéből sem derűlt ki. Szóval hajrá.
2019. jan. 28. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Utolsó ez nem igaz. Engem speciál nem érdekel hogy a lány gamer-e. Ami számít hogy ne legyen ribi (Ne legyen haspóló smink seggatya cicanaci stb stb) tudja mit akar, ne pasizgasson legyen egy kis esze ne bulizgasson ne instázzon meg ilyenek.. Magyarán sokkal ritkább lányt keresek mint egy gamer..
2019. jan. 28. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!