Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol találhatnék szép és okos...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találhatnék szép és okos lányokat?

Figyelt kérdés
16, lassan 17 éves fiú vagyok, elég jóképű és az átlagnál műveltebb és tájékozottabb, és már egy ideje próbálkozom baránőt keresni magamnak, de eddig csak két végletbe futottam bele, vagyis a lány okos volt, de csúnya, vagy szép, de buta. Már kezd a dolog idegesíteni, ugyanis szeretnék végre egy olyan lányt találni, aki egyszerre szép és okos, és nincs olyan érzésem mellette, mintha egy tizenéves kisbabánál próbálkoznék, hanem tartalmasan is tudnék vele beszélgetni. Hol találhatnék ilyen lányokat?

2017. júl. 28. 21:45
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
5%
Magasak az elvárások....
2017. júl. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Szia itt gyakorin is vannak kedves emberek. :) Bár én nem kértem a srácoktól de ők küldtek képet magukról és hát nem voltak helyesek de legalább némelyik intelligens volt. a lányokkal fogalmam sincs mi a helyzet. Nekem azt mondják szép vagyok meg értelmes hát a szépben nem vagyok biztos de egyébként tényleg egészen okos vagyok. Bár én még csak a 14. életévemet fogom tölteni egy hét múlva de gondolom a te korosztályodban is annak okos és szép lányok. :) De választásnál figyelj oda arra hogy attól hogy valaki sokat tanul nem lesz okos csak szorgalmas. sok sikert és további szép estét minden kedves látogatónak. :)
2017. júl. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Hozzám kicsit fiatal vagy, de biztos vagyok benne hogy fogsz ilyet találni idővel :) 18/L
2017. júl. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
94%
Fővárosi Szabó Ervin Könyvtárat ajánlom ;)
2017. júl. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
19%
#3 hát én is 17-18 éves lánnyal szeretnék összejönni mert a 14-15 azok segg hülyék (10/1nem) 15/F
2017. júl. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
53%
#5 akkor miért nem annak az egy kivételnek udvarolsz? Nem szeretnék veszekedni és semmi ilyesmi szándékom nincs csak nem értem az ilyen srácokat. Második voltam.
2017. júl. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem kicsit lejjebb adhatnál az elvárásaidból. Nem bántásként mondom ezt. Én például nem tartom magam kifejezetten buta lánynak, de azzal tisztában vagyok, hogy az élet nagy dolgairól fogalmam sincs. Illetve külsőre is csak átlagos vagyok. Úgy gondolom, hogy az érzelmi intelligencia sokkal fontosabb, meghatározóbb egy kapcsolatban, mint a lexikai tudás. Nem hiszem, hogy állandóan biokémiáról, atomfizikáról stb. szeretnél beszélgetni a barátnőddel. Bár ez is szubjektív, hogy kinek mit takar az, hogy "okos". Véleményem szerint az is elegendő, ha egy olyan társat találsz, aki kedves, megbízható, esetleg humoros, őszinte és hétköznapi témákról kimerítően tudtok beszélni egymással. Lehet, hogy nem értesz egyet, csak leírtam, hogy én hogy gondolom. :) 16/L
2017. júl. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
Mert akiket ismertem azok olyanok voltak mint a rokkant parkoló és az M5 BMW
2017. júl. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
Oké értem :D. Köszi a gyors választ.
2017. júl. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
#5 Én meg pont ezért nem jövök össze egy 15 éves sráccal:D Nem lenne értelme mert közel sem lennénk azonos szinten és ez nem lenézés hanem egy tény :) 3-as voltam
2017. júl. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!