Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti még hisztek az internetes...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti még hisztek az internetes ismerkedésben?

Figyelt kérdés

Igaziból nekem csak ebben van tapasztalatom. Egy darab házibuliban próbáltam személyesen ismerkedni és ezen keresztül megismert emberekkel facebookon ismerkedtem de igaziból mindig is neten keresztül ismertem meg embereket. Nem vagyok az a típus aki csak úgy odamegy ahhoz aki tetszik :/ De most nem is ez a lényeg.

Ugye mindannyian tudjuk, hogy neten a lányok eléggé ki vannak szolgáltatva és sokkal többen rajongják körbe mint mondjuk egy fiút. Többen írnak neki és több embert érdekel mint fordítva. De ez a való életben is így van, hogy a fiúk kezdeményeznek általában szóval ez ugyan az.

Viszont azt tapasztaltam, hogy elveszik az én írásom és a szándékom és mondani valóm mert ezek a pedofilok és egy éjszakás ajánlatokkal kecsegtető emberek miatt a lányokban kialakul egy egyfajta előítélet, hogy "Jaj, ő is ezt akarja úgy is" és nem is tudom meggyőzni az ellentettéről. Ezt ti is éreztétek már lányok?

Mivel lehet bebizonyítani és komolyan vettetni magadat? Mert igaziból azt kell erőltetni amiben jó vagy és az nekem a neten keresztül való ismerkedés és először kicsit jobban megismerni és chatelgetni mielőtt eldöntöm szeretnék-e vele többet. Igaziból a kötelező köröket megspóroljuk és egyből írásban az alap dolgokat elintézzük és ha kölcsönös a dolog akkor jöhet a következő lépés a randi. Most valaki rám cáfolhat de ez az én nézőpontom, valaki nem ért ezzel egyet, ez van minden ember más...

Szóval a lényeg az lenne, hogy ti lányok még szoktatok komoly szándékokkal így neten keresztül ismerkedni? Rengetegen csak poénból vannak fent és csak "röhögni" járnak fel. Annyira elkorcsosult ez az egész, hogy az borzalmas. És ennek én (és akik így vannak mint én) is megiszom a levét.

Esetleg ha valaki már feladta de volt ilyen időszaka mit tett? Most hol keresi a leendőbelijét?


18/F



2019. jan. 31. 19:33
 1/10 anonim ***** válasza:
29%
Mivel depressziós és introvertált vagyok ezért csak abba hiszek. meg hát nem árt tudni ha megismernék esetleg VÉGRE egy normális lányt, ő hogy viselkedik máshol. Ki tudja, megismerem tök normális. közbe instája van ahol a félmeztelen testét megosztogatja.. mivel nekem a trendike "lányok" egyáltalán nem jönnek be és amúgy is csak egy visszahúzóó lánnyal tudnám megértetni magam normálisan, ezért neten nekem könnyebb. Simán félreismerheted, neten megismered stb utána jöhet személyes tali, de ha személyesen ismernék meg végre egy lányt közbe a "netes énjétől" undorok, akkor ezt elmondani már sokkal rosszabb és bántóbb lenne, pedig eszembe sincs bántani se lelkileg se fizikálisan egy lányt se, de egyszerűen az ilyen trendi tömegribiktől undorodok. Szóval szerintem ha tudja bizonyítani valaki hogy nem "kamu" profiljai vannak és ő valós, és elbeszélgetsz vele egész jól megismerheted itt is, aztán alakulhat akármi. Ugyan úgy megismered szinte, csak épp a szemébe nem kell nézned közbe :)
2019. jan. 31. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Amúgy én is 18F csak hogy elkerüljük a perverz privátokat megint, és hozzáteszem hogy aki visszahúzódó és egykorú/fiatalabb lányt keres annak NAGYON NEHÉZ dolga van neten IS.
2019. jan. 31. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Igen
2019. jan. 31. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Neten ismertem meg a párom, szóval igen, működik a dolog. Meg kell tanulnod kiszűrni magadnak azokat akik érdekelnek. Ez nem egyszerű, de nem szabad feladni.
2019. jan. 31. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Én nekem nincsenek lelki problémáim. Teljesen kiegyensúlyozott normális életet élek, introvertált sem vagyok. Járok barátokkal bulizni meg így elvagyok a kis világomban :) És ha nagyon nagyon akarnék biztos rá tudnám szánni magamat a valóságban ismerkedésre de egyszerűen nekem ez a netes jobban bejött, több sikerrel és ha ez ennyire jól megy akkor miért hagyjam abba?

Annyira meg nem vagyok megőrülve, hogy "jaj azonnal kell mellém valaki jaj kell kapcsolat" Egyszerűen már vagyok olyan idős, hogy készen álljak és be tudjak engedni egy nőt az életembe. Ennyi.

2019. jan. 31. 19:44
 6/10 anonim ***** válasza:

Én hiszek. Elég félénk és visszahúzódó vagyok, ezáltal nem megyek oda ismerkedni fiúkhoz. Interneten számomra egyszerűbb. Habár ugye neten mindenki azt mond amit akar, dehát ez van. Igen, van aki csak kaland miatt ír másokra, de szerintem egy idő után, észre lehet venni beszélgetés közben, mi is a valódi szándéka. Ha valaki ír nekem, válaszolok, szívesen beszélgetek. Sajnos néhányan tényleg csak röhögni járnak ide. :/

17/L

2019. jan. 31. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én személyesen nem nagyon tudok ismerkedni, szóval csak ez marad...
2019. jan. 31. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Régebben hittem, bár, aktívan nem kerestem párt a neten. Szívesen válaszoltam mindenkinek, aki rám írt, beszélgettem velük stb. Csak ugye legtöbbször az volt, amit írtál: vagy sokkal idősebb fiúk írkáltak, és nem akartak lekopni amikor megmondtam nekik hogy nem szeretnék felük komolyabb kapcsolatot (mert akárhogy nézzük, 10-15 év sok az én koromban), vagy megakadt a beszélgetés és többet nem írtunk egymásra. Egy szóval kiderült, hogy neten se tudok ismerkedni, élőben eddig se tudtam, szóval feladtam a párkeresést úgy teljes egészében és nézegetem hogy öregkoromban milyen macskákat fogok tartani.


18/L

2019. febr. 1. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

8-as ez cuki :D Elmondjam mi a leg nagyobb baj? A korunkbeliek 13 évesen már mind voltak valakivel. itt vagyok én itt vagy te és még xy ember aki 18 évesen kb ezért van ki lelkileg, pedig én is tudom hogy nem kéne.. De ez a szenny trend és az emberek viselkedése tehet erről.. Csak ugye a barmok előtérbe vannak a "normális" emberek meg nem találják meg egymást :D Főleg akinek elvárásai is vannak, na nekünk nagyon nehéz, nem is beszélve ha +lelki gond is van :D

Bár én rosszabbul jártam mert az én macskám már 5 éves lassan XD 18F mondom F szóval perverz privátokat én kösz de kihagyom :)

2019. febr. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Én párszor próbáltam. Először hosszabb ideig tartott, emaileztünk, és sok mindenről beszéltünk, de később sem mertem találkozni, fotót küldeni magamról, mert féltem (annyi rémséget hall az ember). Aztán egyre fakult a dolog. Igazán nem is tudtam kötődni hozzá, nem írt baromságokat, nem volt hülye, de olyan semmi-extra ember volt. Nem fogott meg annyira. Közben pedig lehet, hogy élőben, a hang, stílus, hangszín, nevetés alapján sokkal vonzóbb lett volna. Azóta nem hiszek a netes ismerkedésben. Az nem az igazi (nekem!).

Talán úgy működhet, ha egyszer találkoztunk, szimpik voltunk egymásnak, de véget ért pl egy tábor és utána ismerkedünk neten. Akkor már az ő hangján szól a szövege. :) 20/L

2019. febr. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!