Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van valakinek tapasztalata...

Van valakinek tapasztalata netes ismerkedésben?

Figyelt kérdés
én 19 éves fiu vagyok, és érdekelne pár dolog :) ha tudnátok segiteni azt megköszönném :) irj privátot légyszi :)

2014. okt. 18. 12:08
 1/5 anonim ***** válasza:

Van bizony. A legnagyobb szerelmem úgy ismertem meg.

Írj ha gondolod!:)

2014. okt. 18. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Zsebvirág ***** válasza:

Van akinek jók a tapasztalatai vannak akik rosszak.


Akik lúzerek a való életben azok neten se lesznek sikeresebbek, akik meg a való életben is a toppon vannak azoknak a neten is könnyű az ismerkedés.

2014. okt. 18. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem jól ment. Felregisztráltam, a sok perverzet akik rámírtak ilyen-olyan dolgokkal letiltottam ,de egy hónap után megtaláltam vőlegényem. 6 éve vagyunk együtt.
2014. okt. 18. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A kettes rosszul írta,akik a való életben helyesek,azoknak ugyanolyan könnyű,mint az életben.Akik meg nem olyannak születtek,azokat a neten is ugyanúgy semmibe veszik a lányok/nők.

Ez a személyes tapasztalatomat is tükrözi,aki nem helyesnek született,sehol sincs esélye,se neten,se élőben,ez a nagy igazság sajnos. :/

23/F

2014. okt. 18. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
6 év alatt 4 randi, abból 0 kapcsolat. A másik félen múlt és nem rajtam!
2014. okt. 18. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!