Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk! Mit gondoltok a fogszabá...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mit gondoltok a fogszabályzós lányokról?

Figyelt kérdés
Szerintetek ez aranyos a lányokon vagy inkább visszataszító? Előny lehet párkeresésnél? (Például ha a mosoly aranyosabb fogszabályzóval csábítóbb?)

2019. febr. 1. 14:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%
Van olyan lány akin nagyon jól áll és nagyon cuki lesz tőle, van olyan akire ránézni se merek olyankor. De legtöbbször az első felé hajlik szóval nagy gondot nem jelent párkeresésben nyugi :D 16/f
2019. febr. 1. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nemtudom miért,de tényleg nem tudom,nekem az eléggé tetszik ha a lányoknak fogszabályzójuk van.A szép lányoknak jól áll,de még azoknak is,akik kevésbé szépek,dob rajtuk valami olyat hogy vonzóbb lesz a csaj.Lehet csak én gondolom így de nembaj
2019. febr. 1. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
92%
Fogszabályzóval sem özönlőttek rám a fiúk,nélküle se. Life's like this.
2019. febr. 1. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
88%
Imádom őket
2019. febr. 1. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
89%
#3 ahhoz kell egy szimpatikus belső is hogy rád másszanak a fiúk
2019. febr. 1. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
84%
Úgy veszem a dolgot, hogy szükséges rossz. A megítélésemet nem befolyásolja. természetesnek veszem, hogy szép fogsort akar.
2019. febr. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem helyes. Bár még mindíg nem a külső a lényeg, és hiába lehet helyes természetes egy lány (szerintem csak az a normális) ha belül ribis a viselkedése. Röviden tökre aranyos és tetszik a fogszabályzó egy lányon, de a külső nekem még akkor se fog eldönteni semmit.
2019. febr. 1. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Szexepilem
2019. febr. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
58%

Szerintem, ez senkit se gátoljon meg párválasztás ügyben..

Nekem személy szerint nagyon tetszik, és az már plusz pont hogy oda figyel magára.

Izlés szempontból nekem nagyon tetszik, aranyosabb szimpatikusabb.

2019. febr. 2. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szerintem növeli az aranyosságot (Persze ha a személyisége is kedves) Örülnék egynek :D
2019. febr. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!