Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha nagyon vékony alkatom van...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nagyon vékony alkatom van sosem lesz barátnőm?

Figyelt kérdés
176cm/60kg vagyok

2019. febr. 2. 13:24
 1/5 anonim válasza:
100%

Lesz ne aggódj.


- Egyszer az a baj, hogy vagy túl kövér az illető, egyszer az hogy túl sovány - ne aggódj!

2019. febr. 2. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
98%

Én sokkal alacsonyabb vagyok nálad fiú létemre és nyilván könnyebb is (Egy 10-est vegyél le mind kettőből xd) és én is érzem azt amit te de téged vigasztaljon az, hogy van akinek rosszabb mint neked :D Próbálok edzeni meg kihozni a maximumot de igaziból jobb megbékélni vele mint mindig ezt hibáztatni...

Bár nekem sem volt még barátnőm 18 éves létemre de igaziból majd jön egy olyan akit ez nem érdekel (vagy esetleg olyan elvetemült lenne, hogy vonzónak találná xd)

Nőnek jó lennék de most nem lehet mit tenni xd

2019. febr. 2. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Barátom 183 és 57, és nyilván vagyok én neki.
2019. febr. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
94%
Srácok ez nem számìt annyira csajoknál...Én 190 vagyok és 85 kg mégsincs barátnőm,spanom 186 és 65kg,1 éve van álomszép barátnője...
2019. febr. 2. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Dehogynem! Pont neked lesz, mert manapság a tinilányok a csontsovány fiúkra buknak. Esetleg ha csinálsz napi 10 felülést és kicsit rajzolódnak a kockák a hasadon akkor te az álompasi kategória vagy most!
2023. ápr. 14. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!