Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Egy ilyen test alkatom van....

Egy ilyen test alkatom van. Szerintetek először szálkásítsak, vagy inkább izom tömeget növeljek?

Figyelt kérdés

a kép (a baloldali hasonlit az én testalkatomra, tehát skiny fat vagyok) [link]


Egy atletikus, szálkás de izmos testalkatot szeretnék elérni.



2017. jún. 24. 23:37
 1/3 anonim ***** válasza:
A baloldali képén még nulla izom van a srácon,ha te is hasonlóan festesz akkor mit szeretnél szálkásítani izomtömeg nélkül?
2017. jún. 24. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nem nagyon értek hozzá:) ezért kérem a segítségeteket, olyan a testalkatom mint azé a srácé, de egy azletíkus, száraz izomzattal szeretnék rendelkezni. Mit ajánlotok? Étrendem milyen legyen? kell diéta? mennyi szénhidrát, fehérje és zsírt ehetek? kardiozak? vagy inkább növeljek izom tömeget aztán szálkásítsak? de izom tömeg növeléshez többet kellene ennem nem? de akkor meg nem fog eltünni a zsír a hasamrol. Tudom hogy sok kérdés, de nem nagyon vagyok képben.:) köszi előre a türelmeteket.
2017. jún. 24. 23:55
 3/3 anonim ***** válasza:
Mehet egy 5-6hetes szalkasitas, utana egy szep lassan utemezett tomegeles, hajra
2017. jún. 25. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!