Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sehogy sem találok párt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sehogy sem találok párt magamnak. Hogy tudnék változtatni? Eddig egy barátom sem volt.

Figyelt kérdés
Lassan 17 éves leszek, a baráti körömből mindenkinek vannak már tapasztalatai, nekem pedig még nem volt senkim. Ezzel nem lenne probléma, de úgy érzem szükségem lenne valakire, akivel kölcsönösen szeretjük egymást. Egy értelmes lánynak tartom magam, de sajnos a mai világban nem ez a legfontosabb szempont.. kinézet, alak..pénz. Utálom ezt. Ti mit tennétek a helyemben? 16/L

2019. febr. 2. 23:50
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Utolsó te vagy a főnyeremény. Kinézet alapján váltogatod a csajokat, mintha ez számítana a legtöbbet. Nem, nem vagyok csúnya, sokan udvarolnak nekem, de van annyi sütnivalóm 20 évesen, hogy nem ezt nézem főszempontként, és olyannal jövök össze, akivel jól tudom érezni magam és nem csak a kirakatba kell. És szerintem a kérdezőnek is ez a fontos.
2019. ápr. 24. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
A #10-es annak is örülne, ha az anyukáján kívül más nőnemű személy is hozzászólna 🤣
2019. ápr. 24. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Ó hogy oda ne rohanjak...

Lány létedre kb. csak rajtad múlik mikor lesz, nem egy, de kb. akármennyi kapcsolatod, akár egyszerre is, ez 100%-ban rajtad múlik.


Ne értsd félre, nem akarlak siettetni, de zéró effort egy nőnek bármekkora számú embert felszednie. Lányoktól nem várnak el semmit, még átlag alatti külsővel is bőven lesz jelentkező.

2019. ápr. 25. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!