Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol lehetne olyan lányokkal...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehetne olyan lányokkal barátkozni akiknek nem volt még barátjuk?

Figyelt kérdés
18/f
2019. febr. 5. 19:09
 1/8 anonim ***** válasza:
18%

Online, vagy suliba!Én november óta beszélek egy lánnyal akit online ismertem meg, és most fogunk először találkozni!És a minap kérdezte, hogy volt-e már barátnőm, mert neki még nem volt barátja és szűz! :D

Ez meglepett, mert a csaj nem egy plázacica, de természetesen szép és nagyon megtetszett a személyisége!Próbálkozni kell!De szerintem jobb, egy tapasztalt lánnyal összeállni, mert nem kicsit sokkol először,hogy véres lesz a férfiasságod!Én akkor beparáztam,hogy valamit rosszul csináltam, de ez nem volt igaz! :D Sok sikert,hogy egy normális csajt találj! 21/F A mostani csaj 19 éves!Szombaton talizunk :P

2019. febr. 5. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Jelen! :D
2019. febr. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Miert fontos hogy olyan legyen akinek meg nem volt baratja?🤔😂
2019. febr. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom miért ez a legfontosabb tény hogy nem volt még soha barátjuk. Szerintem sokkal fontosabb hogy passzoljatok. 21/F
2019. febr. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok utolsó előtti, és én is 18F. Mondjuk én velem nem is pont egykorú, inkább kicsit fiatalabb lányt szeretnék, de 18 évesen szerintem még nem kell egy lánynak az hogy legyen tapasztalata ebbe. Nekem se volt soha barátnőm, én se szeretnék olyat aki már volt valakivel. Nálam is elvárás hogy a lány akivel leélném az életem az még nem smárolt nem feküdt le előttem senkivel, hűséges és csak én vagyok neki. Bár úgy hogy nekem a mai tinik viselkedése (Buli, pia, öltözködés) nem igazán jön be. Elég sokan vagyunk ezen az oldalon is akik így vagyunk ezzel, mindenkinek más a tökéletes.

Tudom hogy fura akinek ilyen elvárása van, de aki például olyan mint én 1 ujjamon meg tudom számolni az ismerőseim (0) barátaim (0) családtagjaim(1) számát, az igenis vágyhat arra hogy az első barátnője vele is maradjon :) Elég sok embert ismertem már akinek ez fontos. Aki még nem kihasználni és megfektetni akarja a lányokat, hanem egyel meglenni, de vele tökéletesen

2019. febr. 6. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Utolso ha talalsz olyat aki meg nem volt elotted senkivel (es meg nem is csokolozott)... Hat sok sikert😂😂
2019. febr. 6. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát, kösz. Nekem akkor se lenne gusztusom úgy együttlenni egy lánnyal hogy az már bszott össze vissza. Ha én 18 éves srácként még csak nem is beszéltem egy lánnyal se, akkor talán akad olyan lány akinek még volt esze nem 12 évesen elveszteni. Ha meg nem akkor feladom az élettel együtt az egészet, ez van
2019. febr. 6. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok hozzáteszem 14-18 közötti lányokba van ilyen, csak nem igazán találtam még olyat akinek ne lenne tele a profilja sok szenny félmeztelen képpel stb... És nem is valami visszahúzódó típus az olyan.. :/
2019. febr. 6. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!