Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ki hogyan tölti majd a Valenti...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki hogyan tölti majd a Valentin napját?

Figyelt kérdés

Nos nekem nincs barátnőm, nem is volt még viszont csak nem olyan rég érdekel jobban ez az ismerkedés és eszméltem rá hátradőlve tenni az egészre és a "majd jön" meg a "úgy is megtalálod" csak süket duma :D Igenis tenni kell érte és valamit csinálni ha boldog szeretne lenni az ember.

Szóval kíváncsi lennék ki hogyan tölti a Valentin napját? Vannak valami ilyen szingliknek program és ismerkedés vagy ilyesmi? Budapesti vagyok erre fele lehet valamit csinálni? Egyébként ilyenkor lehet egyáltalán? Vagy mindenki hány ettől és negatívan áll hozzá és nem is akar :/

19/F



2019. febr. 5. 20:30
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj semmiről nem maradtál le 23/F vagyok, de még sose "ünnepeltem" valentin napot, mert sose volt kivel. Menj, dobj be egy sört a haverokkal és s***j az egészre :D
2019. febr. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 GuyFromNewCity ***** válasza:
Szingliként, depis zenéket hallgatva😀
2019. febr. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
100%

Corvin Plaza - 16:00-tól 21:00-ig asszem

Csak szingliknek

Szvl zsa oda, ha szingli vagy

2019. febr. 5. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
Egyedül csokit eszek.
2019. febr. 6. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
59%
Megnéztem, Valentin naplót pont lábnap lesz, szóval keményen fogom ordibalni hogy NEM VAGYOK B*ZI WÁÁÁÁ
2019. febr. 6. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
100%
Feláldozok egy kecskét a termékenység isteneinek.
2019. febr. 6. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
Nyelvvizsga aztan otthon filmezek. Nem igazan erdekel amugy se a valentin nap se a az evfordulok ezert csak olyan mint egy atlagod nap💁🏼‍♀️
2019. febr. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:

Úgy ahogy az elmúlt 3 évben a karácsonyt is :D

Egyedül, depis zenéket hallgatva az öngyilkosság gondolatával azon merengve h hol b**ztam el az életem. Ja meg napközben a suliban nézem a párokat ahogy falják egymást, amitől a kedvem még s**rabb lesz :D

21/F

2019. febr. 6. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
Nebasszatok, nekem is láb nap lesz...
2019. febr. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

Én nem foglalkozom ilyenekkel. Ez borzasztó.

(Jelenleg páratlanul vagyok, de már talán-talán közeledgetünk egymás felé a kiszemeltemmel:) + Ha lenne párom, akkor sem foglalkoznék a Valentin-nappal:))

2019. febr. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!