Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy bmw e36-os (persze az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy bmw e36-os (persze az olcsóbb verziók) mennyire csajozós a mai világban? Tudom hogy normális lányoknak, meg minden. , de nem érdekel. Most szeretnék venni egy csapatos verdát lehetőleg e36-t mert jó olcsó, plusz csajozni is szeretnék vele.

Figyelt kérdés

2019. febr. 7. 18:13
1 2 3 4 5
 21/48 A kérdező kommentje:
e36 jobb olcsóbb csapatósabb
2019. febr. 7. 22:00
 22/48 anonim ***** válasza:
Akkor csapassad, nekem mindegy, de én arra mennék rá a helyedben, hogy mindig bevethető legyen az autó és szép állapotú legyen, egy csajt ez jobban meggyőz ebben a kategóriában, de te tudod.
2019. febr. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/48 A kérdező kommentje:
igen egyetértek veled csak itt a figyelem felhíváson volt a hangsúly városban és a 18 lány válaszának nagyon örülök respect és tényleg ne a kocsimért szeressenek csak nehéz megfogalmazni( fiatalság bolondság) elvén gondolom
2019. febr. 7. 22:08
 24/48 A kérdező kommentje:
lányok válaszának örülnék :)
2019. febr. 7. 22:33
 25/48 A kérdező kommentje:
lányok is szerintem ha mesélik a barátnőjüknek nem azt fogják mondani hogy régi meg olcsó hanem hogy bmw-je van az illetőnek aki elhivta kedvesen randizni őket!
2019. febr. 7. 22:44
 26/48 anonim ***** válasza:
Ebben igazad van, végül is a férfiak véleménye nem oszt ebben a témában, nem nekik kell megfelelni, csak férfi szemmel kár, hogy mindenki divatból veszi a német prémiumot.
2019. febr. 7. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/48 anonim ***** válasza:
Mondjuk csajozni, bulizni én is BMW-t vennék, ha lenne pénzem M4-re :D nekem az a márka ez, ami tényleg a menő, kivagyi életérzésről szól, csak én úgy vagyok vele, hogy akkor adjuk meg a módját, minimum egy E46-tal (nálam M4, amúgy inkább más autó).
2019. febr. 7. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/48 A kérdező kommentje:
hát ez rám pont nem igaz csak nem írtam le mindent van már bmw-m csak én magára az e36-ra vagyok kíváncsi szakadt verzióba hogy tényleg rábuknak a lányok :)
2019. febr. 7. 23:02
 29/48 anonim ***** válasza:
Milyen BMW-d van? Egy szakadt BMW-re, hogy gondolod hogy rábuknak, mint a goldigger prank videókban a Lamborghinis tulajra? Mert úgy biztos nem, jó pont, hogy van kocsid, menő hogy BMW, lehet vele rajolni (gondolom hátsókerekes), de ennyi, ne láss bele sokat egy régi, szakadt E36-ba. Mondjuk gondolom nagyon fiatal vagy, 15-17 éves csajok végülis lehet elájulnak tőle, de ha nem is, annyi biztos, hogy számít de az autó fog maga, nem a típusa, ahhoz nem elég jó szerintem, de ki tudja.
2019. febr. 7. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/48 A kérdező kommentje:
úgy hogy kis városunkban e36-oban látom a jó csajokat, keményebb típusokban pedig azért nem mert azzal már nem foglalkoznak milyen furcsa:) nem a jómodúságot sugalják csak hogy van egy srác akinek ez van, fiatal, szereti viszont élvezni az életet, vidámságot sugal még ha meg is mosoLyogják
2019. febr. 7. 23:20
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!