Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy bmw e36-os (persze az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy bmw e36-os (persze az olcsóbb verziók) mennyire csajozós a mai világban? Tudom hogy normális lányoknak, meg minden. , de nem érdekel. Most szeretnék venni egy csapatos verdát lehetőleg e36-t mert jó olcsó, plusz csajozni is szeretnék vele.

Figyelt kérdés

2019. febr. 7. 18:13
1 2 3 4 5
 31/48 A kérdező kommentje:
ha már jó kedvel tölt el egy csajt akkor már megérte....
2019. febr. 7. 23:31
 32/48 anonim ***** válasza:
Nekem pont nem ez jut eszembe a fiatal BMW tulajokról, de lehet igazad van :D női gondolkodást meg továbbra is tanulmanyozom, lehet ők tényleg így gondolkodnak, nem tudom. Az viszont biztos, hogy a lényeg az autó gazdáján van, nekem ha Ferrarim lenne, akkor se lenne nőm, ez csak egy plusz skill és a legszarabb verdát is elő lehet adni a legjobbnak, mindegy csak nagy önbizalommal mond :D
2019. febr. 7. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/48 A kérdező kommentje:
ezt tudom persze csak ha meglenne arra a célra hogy természetesen udvariasan hívom el egy kvra vagy bármire mennyit nyomna a latban hogy akár egy repedtfazékhangon szoló 1.6-os motort megturáztatom és lehuzom az ablakot és nem köpne le hanem szóba álna velem :)
2019. febr. 7. 23:39
 34/48 anonim ***** válasza:
A nők nem értenek alapvetően az autókhoz, a BMW-t ismerik viszont, az hogy turbó, hang, sebesség marhára nem érdekli őket, tudod mi érdekli őket, hogy látják, hogy te jól érzed magad abban a kocsiban, hogy ad hozzá egy picit az önbizalmadhoz, identitásodhoz. Ha neked az E36 ilyen autó akkor vedd meg felőlem, végülis mit érnél egy Hondaval, ha abban nem vagy boldog és lehajtott fejjel kullognal a BMW-s előtt, igazad van valahol mert a női ösztönöket a te gondolkodásmód indítja be valahol, már ha nem gold digger a cél.
2019. febr. 7. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/48 A kérdező kommentje:
az utolsó kommentelőnek nagyon köszönöm nah ezt gondolom énis, mindenki hülyének néz de jó látni hogy vki átérzi ezt a dolgot
2019. febr. 7. 23:56
 36/48 A kérdező kommentje:
tudom hogy nem helyén való de én a feelinget keresem
2019. febr. 8. 00:06
 37/48 anonim ***** válasza:

Ha csajozgatni szeretnél, akkor egy motor jobban felkelti az érdeklődést. Én special kocsikra nem igazán figyelek fel.(kivételek vannak)

Lány

2019. febr. 8. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/48 anonim ***** válasza:

páromnak BMW-je van, de nem ezért vagyok vele. Ismerkedő fázisban feltűnt hogy van autója, de nem figyeltem meg annyira hogy azt is észre vegyem hogy az egy BMW volt xD. Egyáltalán nem olyan srác amúgy mint amilyennek a BMW tulajokat tartják, és soha nem próbált menőzni az autójával, azt viszont érzékeltette hogy nagyon büszke rá és szereti, vigyáz rá. A következő autója is BMW lesz, és az az utáni is, egyszerűen rajong értük, de nem azért mert menőek.


Nem hátrány ha van autód, de egy átlag lányt aki nem autóbolond vagy pénzközpontú, esetleg buta, azt nem fogja különösebben érdekelni hogy milyen autód van.

2019. febr. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/48 A kérdező kommentje:
valahogy énis így vagyok
2019. febr. 8. 15:50
 40/48 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező. Mint e36 tulaj üzenem hogy menj a pcsába.

Amúgy meg nem csajozós. A leg laikusabb szőke is levágja a vonaltervezésből hogy 20+ éves járgányok ezek.

Ha csajozni kell akkor inkább vegyél mást.

2019. febr. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!