Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Így minden teljesen reménytelen?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Így minden teljesen reménytelen?

Figyelt kérdés
Van egy lány aki nagyon tetszik nekem, de nem is láttam élőben csak egyszer. Facebookon bejelöltem hogy hátha ott valamennyire meg tudom jobban ismerni de nem igazán jelöl vissza. Gondolkodtam azon hogy írjak-e neki így is vagy hagyjam a fenébe inkább? Előre köszi a válaszokat!

2019. febr. 18. 20:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Írj rá. Ha elhajt akkor köszönj el egy szülőzéssel!
2019. febr. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nagyon tetszik,de egyszer láttad. Hagyd a fenébe.
2019. febr. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Valószínűleg többször is fogom mert oda jár suliba ahová én. De azért köszi ezeket a válaszokat is :D.
2019. febr. 18. 20:53
 4/4 anonim válasza:
Írj rá, nincs veszteni valódi, max dob és ennyi, legalább 1 tapasztalattal több. :)
2019. febr. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!