Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Létezik még ilyen lány vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik még ilyen lány vagy ez teljesen reménytelen?

Figyelt kérdés

szeretnék lányokkal barátkozni mert nagyon kevés barátom van. Kicsit más vagyok az átlagnál, mert nem érdekel a kortársaim hisztije, nem szeretem ha valaki kényeskedik meg sajnáltatja magát. eléggé visszahúzódó és csendesebb típus vagyok, de nagyon jószívű, nyitott vagyok szinte mindenre és viszonylag művelt is vagyok, lehet velem lelkizni, nagyon szeretek segíteni másokon. szeretek a szabadban sétálni,a természetben lenni és gondolkozni mély dolgokon is. nem szeretem a felszínes dolgokat.


Az a baj hogy ez mind hiába, mert szinte soha nem vesz észre senki, csak ha éppen kell valami,és néha jól esne valaki akivel tudok beszélgetni és kölcsönösen megértjük egymást.


létezik még ilyen lány vagy ez teljesen reménytelen?


18f


2018. dec. 12. 15:57
 1/4 anonim ***** válasza:
53%

Létezik, csak ritka.

A mai lányok kicsit máshogy viselkednek, mint ahogy egészséges lenne.

2018. dec. 12. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
85%
Igen, létezik. Én ilyen vagyok, csak sajnos pont emiatt nem vesznek észre az emberek. :D
2018. dec. 12. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
76%

Valahol olvastam régebben ezt az "intelligensebb embereknek kevesebb barátjuk van" dolgot, és akkor úgy voltam még vele hogy "pff, persze".

Aztán telt-múlt az idő, és rájöttem a dolog igazára és forrására is. Én speciel kimondottam nagyon alaposan megválogatom kit engedek magam mellé, szabtam pár határt amit ha valaki átlép próbálom távolabb tartani magamtól. Nyilvánvalóan így sokkal kevesebb barátom van, de annál több IGAZ barátom van. A töltelék ismerősök meg max. hasznosak, de nem visznek előre szellemileg.

Hidd el, találsz majd barátokat, fiúkat meg lányokat is, de ha igaz barátra vágysz ahhoz időt kell hagynod.

2018. dec. 12. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, van ilyen lány. Sok hasonló kérdést látsz lányoktól, mint amit te tettél föl. Ismerkedj velük, ne másokkal!
2018. dec. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!