Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek folytassam vele...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek folytassam vele tovabb?

Figyelt kérdés

2. honapja vagyunk együtt a baratnömmel ö 18 en pedig 22 eves vagyok. 2 evig együtt volt az exevel elöttem, 3 hetre ra kezdtünk el ismerkedni. Mar az elejen is nagyon sokat beszelt rola, ezt emlitettem is neki.


Tegnap elött elmentem hozza ugy h nemtudta h megyek, es mig zuhanyzott a telefonjan pedig lattam h jönnek az üzenetek. Nekem azt mondta ö nem is beszelget fiukkal, es csak a baratnöivel tartja a kacsolatot, es hat beleneztem a telefonjaba kicsit. Az exeröl tudni illik, hogy dilerkedik, mindennap fogyaszt, es elegge lecsuszott. Ez volt a tema a faszival is akivel beszelgetett. Folyton rola kerdezett töle, es rola beszelgettek. Rairt az exe legjobb haverjara is, hogy vigyazzon a faszira nehogy megjobban lezülljön.


Mikor visszajött megkerdeztem töle h teljesen öszinte e velem es nem e akar elmondani valamit. A szemembe hazudott, hogy minden rendben van majd mikor elmondtam neki, hogy tudok mindent sirni kezdett bocsanatot kert, megbanta, es nem fog ilyen törtenni többet. Azota beszelgetünk igy hebe hoba, es nem talalkoztunk.


A baratnöjevel beszeltem azt mondta?m, hogy mar elfelejtette az exet es engem szeret, nem öt 100%.


Ti adnatok neki meg egy eselyt?



2019. febr. 22. 16:14
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia,

Ezt sajnos neked kell mérlegelned, hogy mennyire szereted, mennyire jó vele lenni, stb.

Ellene szól, hogyha hazudik neked, akkor abban a kapcsolatban nem lehet bizalom. S ha nincs bizalom, anélkül a kapcsolat halott. Mert ez az alapja.

Viszont tudjuk, hogy 18 évesen elég labilis az ember, főleg, hogy az előző barátjával korához képest sokáig volt együtt, biztos hogy nagy hatással volt az életére.

Mindig egy fontos név marad az exe az életében, ez tény. De ez nem azt jelenti, hogy még mindig szereti, vagy bármi hasonlóról volna szó.

Szerintem mérlegelj, hogy mennyire mondta komolyan, hogy több ilyen nem lesz, s hogy te meg tudsz-e bízni benne újra.

Ha úgy érzed igen, egy esélyt adhatsz neki.

De ha azt is eljátsza, akkor többet Biztosan ne adj neki, mégha nagyon szereted is, mert csak fájdalmas lesz neked.

(tapasztalatból mondom, nekem a barátommal volt ugyanez)

2019. febr. 22. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen túlreagálod. Nem csalt meg, nem kavart vagy ismerkedett melletted mással, csupán beszélgettet fiúkkal. Az, hogy az exéről szerintem nem jelent semmit. Nyilván nyomott hagyott benne 2 év, de ha olyan nem volt a csevegés, hogy vissza akar menni hozzá, hiányzik neki, akkor ne aggódj. Inkább te szégyelhetnéd magad, hogy kutakodsz a magánéletében, és elolvasod a privát beszélgetéseit. Nyilván bennem is lenne félsz ilyen helyzetben, hogy engem szeret-e biztosan, de ezt nem a telefonjából kéne kiderítened.
2019. febr. 22. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a valaszokat. en ezt beismerem, hogy butasag volt belenezni a telefonjaba, de nem birtam ki ennyi furcsa dolog utan. megprobalom vele megint.
2019. febr. 22. 16:37
 4/6 anonim ***** válasza:

a mai vilagba hidd el jo hogy beleneztel a telefonjaba és ki is derult aminek ki kellet

én azt mondanám a csajnak hogy a soha viszontnemlatasra.

Az emberek nem valtoznak és a lany meg mindeg torodik a sraccal.

2019. febr. 22. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
#2-dik vagyok. A mai vilag olyan amilyenné mi tesszük. Egy jól működő kapcsolatban, ahol bízol a partnerben nem kell telefonban turkálni. Kérdező te elismerted, hogy csúnya dolog volt, de attól még az aggódásod megmarad. Érthetően. Beszéld meg a lánnyal, hogy mégis miért beszélget az exéről, meg mondd el, hogy ez neked hogyan is esik. De nem osztom a harmadik válaszadó véleményét, hogy az ilyet ott kell hagyni, meg nem fog változni.
2019. febr. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Felejtsd el... rengeteg ilyen gerinctelen gyenge lány van! a másik hogy 3 hét???? ez komoly xd ahhh annyira tipik csajok hogy lehettek ilyen szánalmasak? Hazudik, csal, 3 hét után összejön mással búfelejtőnek hamar! Klisé! hagyd a francba!

ui: többen is megtették velem, meg haverjaimmal.. komolyan mintha sorozatban gyártanék ezeket és nem születnének xd

24/f

2019. febr. 25. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!