Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit csináljak?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit csináljak? Elmondjam neki őszintén, vagy inkább folytassam tovább a dolgot?

Figyelt kérdés
Van egy lány osztálytársam akinek udvarlok egy ideje,eddig elég jól megvoltunk.Pénteken hazakísértem mivel úgy gondoltam lépnem kéne valamit,de azóta kicsit mintha le akarna koptatni engem,de nem kerül engem,inkább csak nagyon passzív a beszélgetésekben.Amúgy nem tudom mit csináljak ebben a helyzetben..elmondjak neki mindent,őszintén,egyenesen.hogy mik a szándékaim és abból hátha lesz valami vagy küzködjek az udvarlással tovább hátha megfogom valamivel...(Szerintem amúgy tudja,hogy bejön nekem)Szerintetek?17F

2018. márc. 5. 23:47
 1/3 A kérdező kommentje:
Még annyi,hogy megkérdeztem tőle,hogy van e valami baja velem kapcsolatban és legyen őszinte.Azt válaszolta dehogy van.Nem tudom igaz e.Lehet csak nem akart megbántani.Lányok!Ti ilyen helyzetekben mennyire vagytok őszinték?
2018. márc. 5. 23:50
 2/3 anonim ***** válasza:
Hanyagold egy kicsit, aztán meglátod, hogy viseli. Keresi-e a társaságodat, vagy csak akkor beszélget veled, ha te kezdeményezed.
2018. márc. 6. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én így lány szemmel inkább úgy látom hogy lehet megijedt a hirtelen közeledéstől. Szerintem folytasd még, de persze ne mássz bele az arcába, az azért már nyomasztó tud lenni ha a srác állandóan ott van a sarkadban:D
2018. márc. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!