Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A mai lányoknak már csak a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai lányoknak már csak a külső és a pénz számít?

Figyelt kérdés
2019. febr. 26. 15:15
1 2 3 4
 1/36 Nikii2019 ***** válasza:
20%

Szia

Sajnos igen.

A lányok nagy részét már csak az érekli hogy egy fiúnak mennyi a pénze, és a többségnek a " lányos" fiúk jönnek be.

( nekem személy szerint nem)

Meg manapság már sok lánynak az tetszik sajna, ha a fiú minnél parasztosabban viselkedik, tehát az hogy nem törődik semmivel, magyarán nagyképű,és ezzel azt hiszi h menő, holott nem.

Ez az én tapasztalatom,amit én láttam a környéken.

17/L

2019. febr. 26. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
25%
Hát jah,eddig nem sok rendes lánnyal találkoztam.Bizony a pénz az úr.De még ha bűn ronda is vagy,a pénz beszél.Ha van pénzed szinte bármit megtehetsz,beleértve megkaphatod a legdögösebb macákat is.
2019. febr. 26. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
82%

ez annyira hülyeség, olyan szánalmas gondolkodásmód. Hogy akkor biztos minden lányná igy van, mert láttak 2őt az utcán. Ha ismerkednél egy NORMÁLIS (mármint nem azt mondom, hogy azok a lányok akik gazdag fiút akarnak, az nem normális ők...el kell ismerni okosak és tudják mit kell csinálniuk) nade ha egy átlagost lányt nézünk, mert azért nem mindenkinek adatik meg a lehetősége hogy ilyen módba cseppenjen, annak nem számit.

Ha ondjuk valaki arra van elkötelezve, hogy BOLDOG családja legyen akkor annak az a lényeg. Csak azért kell a jómód, de ha két ember dolgozik akkor csak össze tudják hozni a végén.

Külső: holt mindegy hogy milyen a külsőd. (ha gazdag vagy, főleg xd)

Legyél kedves, hűséges, szimpatikus, aranyos és akkor nem ezen fogssz lovagolni hogy a lányoknak mi tetszik és mi nem. JÓNAPOT'

2019. febr. 26. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
93%

Bírom ezt az általánosítást...

A ribi lányoknak számít csak a pénz meg a külsőségek. Ha komoly kapcsolatot keresel, normálisakat keress, ne pénzéhes qrvákat. Bár azt már most megmondom, hogy nem sok esélyed van, na de nem azért, mert nincs pénzed, hanem azért mert azt hiszed, minden lánynak számít a pénz, és anélkül senkit nem találsz. Soha (!) ne általánosíts, csakmert nem vagy képes más szintű lányokat találni.

2019. febr. 26. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
80%
Nem tudom, embere válogatja.
2019. febr. 26. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim válasza:
85%
nem
2019. febr. 26. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 A kérdező kommentje:
Sajnos nekem ez a tapasztalatom, ha nem 10/10-es a srác, akkor már szinte szóba sem állnak vele a szebb lányok és akkor teljesen lényegtelen, hogy amugy meg jófej és kedves...stb
2019. febr. 26. 16:25
 8/36 anonim ***** válasza:
87%
Ki hol keresgél, olyat talál.
2019. febr. 26. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
84%

Mert a fiúknak egyébként nem a külső számít? Hiába írják sokan, hogy "de neki nem is a külső számít", ez hülyeség, hisz a lelke mélyén mindenki sokkal jobban eltudna maga mellett képzelni egy szép, értelmes lányt/helyes, intelligens fiút. Ez az egész pszichológia.

Az ember ahhoz vonzódik, amit vonzónak talál... Nemde? Ha egy ember meglát egy neki tetsző autót mondjuk, vagy valami tárgyat, akkor az kell neki és nem az amelyik kevésbé tetszik neki... Ugye?


Szóval ne bántsuk már azokat a lányokat, akik inkább a helyes fiúkhoz mennek oda. Ha egy értelmes csajról beszélünk, akkor azonnyomban ott fogja hagyni a csávót, ha az egy ősbunkó paraszt.


16/L

2019. febr. 26. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
90%
Ez egyáltalán nem igaz. A magabiztosságot keresik. Ami ugyebár általában a tehetosebbeknek és a jokepueknek van
2019. febr. 26. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!