Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan kedveltethetném meg...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kedveltethetném meg magam a lányokkal, ha mindenki azt hiszi meleg vagyok pedig nem?

Figyelt kérdés
A lányoknál akiknél eddig próbálkoztam visszautasítottak, meleg fiúk meg néha rám írnak, persze rögtön törlöm őket. Ebből kifolyólag nem volt még kapcsolatom, és szeretnék barátnőt , de úgy érzem ez lehetetlen mostmár. Nem vagyok meleg, eddig mindenki aki tetszett lány volt, és a melegekkel való rossz emlék hatására (rám írnak, annak néznek) kicsit meg is utáltam őket, pedig elfogadó ember vagyok. Mit csináljak?

2019. febr. 28. 08:25
 1/9 anonim ***** válasza:
54%

Ne öltözködj, viselkedj úgy mint egy hímestojás :)

Válts frizurát,

Öltözködj egyszerűen.

Póló, nadrág,

Póló sima nyakú, fekete, szürke, kerüld a világos langyi színeket, és ennyi :)

2019. febr. 28. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
18%
talán ne nézz ki meg viselkedj úgy mint egy b*zi
2019. febr. 28. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
De nem öltözködök így:D többségében feketét hordok, mint mindenki más. Alkatilag vagyok más, amiről nem tehetek
2019. febr. 28. 09:39
 4/9 anonim ***** válasza:
64%
Attól, hogy sovány vagy (vagy kövér) még nem szokták az ember melegnek nézni. Az akire azt feltételezik, hogy meleg az a mozdulatok, öltözködés, viselkedés, affektálás vagy fura beszéd, hajviselet, sokszor úgymond" lányos mozdulatok" miatt van.
2019. febr. 28. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem NE levelezéssel próbáld megoldani a kapcsolataid. És ne általában hogy kedveljenek az emberek. Az emberek mindenfélét gondolnak/mondanak egymásról -ez általában nincs összhangban a valódi lényünkkel.

Sokezer éves bevált megoldás: tetszik egy lány és megpróbálod meghódítani. Élőben kell ezt, csak úgy lehet. Teljesen mindegy, ki mit hisz rólad- az a fontos: aki tetszik, annak udvarolj - és ha meghódítod a szívét, együtt lesztek

p.s.

az esküvői lakodalomba hívjál meg minket is.

2019. febr. 28. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
46%

De nem öltözködök így:D többségében feketét hordok, mint mindenki más. Alkatilag vagyok más, amiről nem tehetek

"


Akkor vágd le azt a rohadt szénakazal halyadatt rövidre, a cipődet valami fél deszkásra váltsad ne ezeket a bunko méretű undormányokat hord ha nem mondjuk egy addias superstart vagy hasonló formályút, és a nadrágod legyen lazább ne tapadjon jobban mint a nőknek mert nagyon gáz !!!!

2019. márc. 1. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Yoda m. ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Egy történettel had válaszoljak...

"Lány megy haza este, s panaszolja - szinte már sírva - az apjának:

- Apa, mondd miért van az, hogy akárhányszor lemegyek a klubba engem minden hapsi 'kurtizánnak' néz? - Mire apja felhúzza szemöldökét, végigméri lányát, majd így válaszol:

- Nézd lányom, ha Te mindig csak úgy öltözöl... akkor miért is néznének másnak Téged?! -"


No persze lehet, hogy ez rád nézve nem is annyira jellemző, s talán nem is igaz...

De tudod, van az a mondás: "Nem zörög a haraszt, ha nem fúj a szél".

Tehát nyilván valamiféle OKának kell lennie. Mert az, amit Te konstatálsz, az már az OKOZAT.

Az OKOT keresd... a jelenség okát. S meglátod, megleled a megoldást.


AZ ERŐ legyen Veled!

2019. márc. 1. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Hát...nagyon szomorúan olvastam a hozzászólásokat. Én annyit mondanék, hogy ne változtass azért magadon, hogy másoknál sikered legyen. Hiszen ez azt is jelenti, hogy nem téged szeretnek, hanem azt, akinek miattuk tetteted magad. Édes mindegy, hogy hogyan öltözöl, milyen a hajad, alkatod(ameddig az nem igénytelen)...és aki szerint nem, az nem érdemel meg téged. Maradj a saját stílusodnál, így elérheted, hogy csak olyan emberekkel vessen össze a sors akikkel van is értelme foglalkoznod.
2019. márc. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Furcsállom, hogy több válaszoló is már mondta, hogy hogy néz már ki, és ne úgy nézzen már ki, pedig feltételezem, nem küldött senkinek se képet magáról a kérdező. Ebből az látszik csak, hogy a nem túl értelmes válaszolók a melegekkel kapcsolatos sztereotípiájukat látatlanban is ráaggatták a kérdezőre, és már ment is a bírálat, "tanács". Nem kérdések jöttek, hanem kijelentések, hogy ilyen vagy, és csináld ezt-azt.


Alkatilag hogy nézel ki? Mennyit sportolsz?

Milyen hobbijait vannak?

2019. ápr. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!