Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit csináljak ha belezúgtam...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha belezúgtam egy leszbikusba?

Figyelt kérdés

Na, szóval hosszú történet. Megpróbáltam rövidre fogni.


Egy hete találkoztam teljesen véletlenül, akkor hazakísértem mert megint csak teljesen véletlenül pont ugyanarra mentünk. Marha jól elbeszélgettünk, úgy éreztem meg volt a kémia meg mit tudom én. Lényeg a lényeg nem volt túl attraktív, kicsit félénk de nagyon aranyos inteligens, okos lány volt és én nem vagyok az a nagy csajozó gép a "szociális szorongás zavarom" miatt. Na kérem. Én másnap véletlenül összefutottam vele a suliban (mondanom se kell marhára örültem) majd 3 nap múlva a színházban. Ott már kapott egy kevés pluszt a véletlen. Egyszer sem küldött el a fenébe, és alapvetően elég kedves volt, én pedig próbáltam egyértelművé tenni hogy nem barátkozni jöttem (nem tudom mennyire ment át)

Én hülye belezúgtam és már gondolkoztam rajta hogy elhívom randizni.

Megosztottam ezt egyik barátommal ahogy azt is, hogy (és most jön az ok amiért hülye vagyok) a csaj elég furcsa, nem nagyon lép ki a baráti köréből, le van vágva egészen rövidre a haja, és férfi ruhákban jár (öltönyben volt a színházban), erre barátom előáll és azt mondja hogy ő tud valakit aki aki tud valakit aki tudja hogy "mereven lezbi". Hozzáteszem ezt már eddig is gyanítottam nem volt nagy álldobálás belőle.


No kérem a kérdés egyszerű, 16 éves lánynál ezt komolyan lehet venni ergó hagyjam a fenébe az egészet?

Avagy lenne értelme próbálkozni?


Kicsit szerencsétlenül jött ki a dolog mert ez, előtt csak egy barátnőm volt az is csak egy hónapig (nem jutottunk sehova) 17/F



2018. febr. 18. 01:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem az egyetlen megoldás az, ha megmondod neki, hogy te érzel iránta valamit. Pontosan azt se tudod, hogy tényleg lezbikus-e, hiszen csak pletykából hallottad. Szóval, ha ő azt fogja mondani, hogy az, akkor őszintén sajnálom, van ilyen, de ettől függetlenűl, lehet, hogy egy szimpla barátságot érdemes vele kialakítani, ha már ilyen jól elbeszélgettetek. Bátorság, 17/f
2018. febr. 18. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
56%
Őszintén? Szerintem próbáld meg. Bár kicsi az esélye hogy egy lezbi lány össze jön egy fiuval. De szerintem barátok biztosan lehettel.
2018. febr. 18. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
*leSzbi
2018. febr. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Mióta van a szlengnek helyesírása?
2018. febr. 20. 10:15
 5/6 anonim válasza:

Bocsi, a éeszbi a leszbikus szóból jön...szóval...kérlek,írd rendesen.


És amúgy... Ha valaki leszbikus, az azt jelenti, hogy láhy létére lányokat szeret, nem fiúkat, úgyhogy ezt muszály neked elfogadni. Te sem örülnél, ha (gondolom) hetero fiú létedre rád hajtana egy pasi.


Ha elmondod neki az érzelmeidet, és nem viszonozza, akkor nem biztos, hogy megmarad a barátságotok.

Ha tudod róla, inkább ne.

2018. febr. 23. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Bocsi, a leszbi a leszbikus szóból jön...szóval...kérlek,írd rendesen.


És amúgy... Ha valaki leszbikus, az azt jelenti, hogy láhy létére lányokat szeret, nem fiúkat, úgyhogy ezt muszály neked elfogadni. Te sem örülnél, ha (gondolom) hetero fiú létedre rád hajtana egy pasi.


Ha elmondod neki az érzelmeidet, és nem viszonozza, akkor nem biztos, hogy megmarad a barátságotok.

Ha tudod róla, inkább ne.

2018. febr. 23. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!