Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit néznek rajtam a lányok,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit néznek rajtam a lányok, amikor nem is tetszek nekik?

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel elég sokat néztük egymást aztán gondoltam eggyet és ráírtam, de nem írt vissza, azóta én rá se nézek, de még mindig ha oda pillantok a szememet nézi, és ez már nem az első eset, több ilyen is volt már. És szerintem annyira nem vagyok olyan ronda hogy már azért nézne, mert más lányok meg írogatnak nekem, meg ilyenek. De ezt annyira nem értem hogy miért jó, hogy ezt csinálják... Ja és lehet hogy jobb lenne, ha személyes en mennék oda, de ha bejönnék nekik szerintem visszaírnának. 16/F

2019. márc. 6. 20:18
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem tudhatjuk hogy mi az oka annak, hogy nem ír vissza.

Lehet hogy nem mer, vagy sok a dolga, vagy bármi lehet.

Szerintem menj oda hozzá személyesen és beszélgess vele, ott kiderül minden.

2019. márc. 7. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!