Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Interneten hol tudnék megismer...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Interneten hol tudnék megismerni normálisabb, visszahúzódóbb lányokkal?

Figyelt kérdés

Nem társkereső oldalakon szeretnék


18/f


2019. jan. 27. 19:27
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
36%
En kicsit visszahuzodobb lany vagyok, viszont par evvel fiatalabb is vagyok nalad...
2019. jan. 27. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
42%
1-es vagyok kettes szerintem nem a kor számít, bár 14 alatt illegális :D Egyébként van aki preferálja a fiatalabb lányokat (persze nem perverz módon) ahogy én is. Jobb vigyázni egy fiatalabb aranyosabb lányra :P
2019. jan. 27. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
100%
Aki ismerkedni szeretne, az a társkereső oldalt választja. Nyilván bárhol lehet ilyen lányba botlani, de nem fogod tudni, hogy az illető akar-e ismerkedni. 18/L
2019. jan. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
50%
Ez is igaz. Épp ezért akarok tökre véletéen megismerni valakit, és egyből a tökéleteset lenne jó :/ Nem egy szín 5ös tanuló aki nem káromkodik meg ilyenek, csak egy szerető hűséges lány, aki megszeret. A társkereső meg trash, nekem még egyszer ne mondja senki hogy az ér valamit. Ennyi irővel rosszlányok.hu..
2019. jan. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
6%
Szóval én is blfsz vagyok mert depressziós lettem és kicsit sem hasonlítok a kortársaimra? :D Szuperül megmondtad gay from..
2019. jan. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
100%
Én is az vagyok, csak még fiatalabb nálad
2019. jan. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
54%

Hallod gay from fag city, neked mindenki egyből gyökér aki nem olyan csajozós szar alak mint te?

Gondolom a következő az lesz hogy egy 18 éves srác nem lehet együtt egy pár évvel fiatalabb lánnyal.. ha van esze és tudja mit akar én simán lennék együtt 14 éves lánnyal. na erre mit lépsz "cicafiuka"? Kis fag

2019. jan. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
72%
GuyfromNewCity.....te tipikusan az vagy, aki ugyanakkora luzer az eletben, csak te ugy jobban erzed magad, ha masoknak beszolsz. Igy probalod enyhiteni a te szerencsetlensegedet.
2019. jan. 27. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
15%

ok

szia😀

2019. jan. 27. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
27%
Ne etessétek a trollt! Jelentsétek és kész. Vagy ha valakinek kielégülést okoz, akkor le is pontozhatja.
2019. jan. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!