Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek ez ronthat az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez ronthat az esélyeimen?

Figyelt kérdés
Arról van szó,hogy gimis vagyok.18 éves.Tetszik egy lány akit látásból ismerek,évfolyamtársam.Még sose beszéltem vele,és gondoltam holnap társalgok kicsit vele.A probléma igazából az,hogy az ő osztályában lévő fiúkkal meglehetősen rossz a kapcsolatom,mármint inkább csak ellenszenvesek velem.Kevesen vannak amúgy alapból,talán kb.5en vannak,de akkor is. Szerintetek ez ronthat az esélyeimen?Amiatt aggódok kicsit,hogy kibeszélnek engem neki,vagy rosszabbnak állítanak be engem,mint amilyen alapból vagyok...szóval na,remélem érthető,hogy mit akarok mondani,kicsit zavaros.

2019. márc. 11. 23:46
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha mindent számításba veszünk... attól függ, h a lány mennyire van jóba a fiú osztálytársaival. Ha mindenről szoktak beszélni, haverkodnak, akkor könnyeben tudnak mondani a csajnak rólad ezt-azt.

Ha nincs jóba velük vagy nem hallgat a véleményükre, akkor az nem ront a helyzeteden.


Ez is olyan zavaros lett, mint a kérdésed...

2019. márc. 12. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!