Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan és hol ismerkedhetnék...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan és hol ismerkedhetnék így fiúkkal?

Figyelt kérdés

Tizenéves lány vagyok, és olyan problémám van, higy nem megy a fiúkkal való ismerkedés... Azt előre elmondom, hogy nem jó a külsőm :(


Részben ez gátol, emiatt nem merek csak úgy odamenni egy sráchoz(nem csak ezért, de közre játszik benne)


Próbáltam neten ismerkedni, hátha ott több esélyem van, de sajnos nem így lett.


Így esélytelen az ismerkedés? Vagy hogyan változathatnék? Hol és hogyan próbálkozzak?



2019. márc. 15. 19:44
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Esetleg próbald meg facebookon a tumblr-ös csoportokat.
2019. márc. 16. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

én is igy vagyok ezzel, főleg nekem 0 emberi kapcsolatom van és igy beszélgetni sem tudnék.. Ha nem egy macsó hülyegyereket keresel, vagy egy full pozitív embert aki tele van életcélokkal, akkor az sose leszek sajnos :)

De ha akarsz beszélgetni, nekem a hűség a leg fontosabb, nem a külsőre megyek, sőt undorodok a félmeztelenül hiányos öltözékbe járó lányoktól.

Sose volt barátnőm, olyat keresek akinek még szintén senkije se volt, és egy emberrel simán leélné az életét :D bakker ez most olyan mint valami rossz társkereső.. Pedig csak fel akartam ajánlani egy beszélgetést :'D

2019. márc. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
20 évesen ugyanilyen problémám van, és egy mód van a dologra: add fel. Végülis minek is melléd valaki? Jó vagy te egyedül is, ha majd lennie kell, lesz, ha nem, meg nem. Nekem sose lesz, és már nem is érdekel, forduljanak fel a párocskák 😂😂😂😂
2019. márc. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
12-es vagyok, ez lehet hogy igy van utolsó, de aki nem a tömegribiket/tömegmacsókat szeretne, az miért ne lehetne boldog? 18 évesen én se arra vágyok amire mindenki.. én egy lányt szeretnék akivel a kezdetektől vagyunk elsők és egyetlenek egymásnak, nem falhoz nyomva akarok döngetni egy lányt meg első találkozáskor lefeküdni vele, hanem szeretni simogatni stb. De ilyen ember már nincs. Nem veletek van a baj, nem azzal a lánnyal van a baj aki nem egy ocsmány sminkelt alulöltözött senki ribi, hanem az ellenkezőjével. A világgal a stílussal, mindennel. én nem is tudok ismerkedni, depressziós is vagyok, semmi értelme élnem se nem hogy próbálkozni. De te aki 20 évesen egy normális srácot, az igazit keresed mert nem olyan szenny vagy mint a többi, akkor miért ne lehetnél boldog? Nem kell feladni. Szerintem :P
2019. márc. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó, feladom, mert felesleges próbálkozni, úgyse lesz senkim, teljesen mindegy, hogy mit csinálok. Ez nem egy film, hogy majd a végén megtaláljam az igazit. Eleve nincs olyan, hogy igazi, és az, aki hisz benne, az egyszerűen naív és rózsaszín felhőket kerget. El kell fogadni, hogy a normális lányok senkinek sem kellenek, az egyetlen mód a r.banckodás, amiből viszont inkább nem kérek, inkább maradok szingli örökre. Csak az érdemli meg a szerelmet meg a boldogságot, aki feladja az erkölcseit.
2019. márc. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Szerintem hülyeség, mert van tökéletes. 1 valaki akivel leélnéd az életed és ő is veled, az már tökéletes :)

Tudom hogy ribiskedés az egyetlen mód... Én nem egy mintapolgár csajszit akarok aki pozitiv meg nem káromkodik meg xy fizetésű melója van.. Csak egy lányt aki nem öltözik vagy viselkedik ribisen, akivel elsők és utolsók lehetünkegymásnak. És igenis létezhet, csak meg kell találni.. Én se tudom hogy, mert látod, se te se én nem akarunk oda "fel" tartozni közéjük, és feladjuk.. én személy szerint az életemet is feladom mert egyedül nem akarok élni tovább. ha nem lenne ez a sok senkiházi instás magamutogató selejt akkor minden jó lenne, a normális lányok nem otthon ülnének és facebookon is lehetne találni valakit aki normális.. hidd el téged is szerethet valaki mindennél joban. Csak ne add fel, szerintem már az egy imádható tulajdonság hogy nem akarsz a ribik közé tartozni.

2019. márc. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
Regisztrálj fel yubora :D Tinder elvű, csak 13-17 éves fiataloknak, swipeolgatni kell egymást jobbra-balra. Bár rengeteg az idióta ott is, de hátha💁
2019. márc. 22. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Utolsó ez lehet jó ötlet, csak az a baj a legtöbb ilyen nem jó.. Én is kiprbáltam egyet, 18 vagyok és ilyen huszonéves pózolgató félmeztelen szerencsétlenek likeolgatnak mikor már rég fent se vagyok.. olyan oldal kéne ami hasonlóan működik, csak mondjuk visszafogottabb depressziósabb embereknek, akiknek ez nehezen megy és visszafogottak.. :(
2019. márc. 22. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!