Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem tudok csajozni, mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok csajozni, mit tegyek? 21/F

Figyelt kérdés
Kétségbe vagyok esve, az első szakításom óta nem tudok barátnőt szerezni, nem érdeklődik irántam senki, facebookon nem ír vissza egy lány se, élőben meg nem merek kezdeményezni. Depressziós is vagyok mellette...

2019. márc. 19. 19:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Erőt kell venned magadon. Ha látsz egy lányt aki szimpatikus számodra, akkor ne félj oda enni és lépj! Ilyenkor mindig gondolj arra hogy nincs mit veszítened. Most őszintén mi lehet a leghosszabb ami megtörténhet? Odamész, és elküld téged. Sőt lehet, hogy egy picit még be is égsz majd, de mennyit? Az életedből maximum 10 percet vesz el az az idő hogy kínosan érezd magad az egész miatt. Viszont ha nem mész oda akkor fogalmad sincs hogy mit veszítettél el, lehet mindent. Sose tudhatod. És hidd el szerintem annál rosszabb nincs mikor mindig azon rágódsz, hogy "mi lett volna ha?". Meg kell próbálni és vagy össze jön vagy nem.

Úgyhogy lépj! Sok sikert :)

2019. márc. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Tanácstalan Lány ***** válasza:
74%
Ne add fel a reményt próbálj meg nem rágörcsölni a jelenlegi helyzetedre mert ha depressziós vagy az latszik is általában ezért az emberek nem szivesen mennek oda egy depis emberhez de ha azt látják hogy vidám vagy és csak egyszerűen felszabadult máris nőnek az eselyeid legyél egy kicsit nyitottabb és ne zárkózz be.
2019. márc. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Érezd magad méltónak rá, hogy legyen barátnőd, egy társad. Jobb lesz a kisugárzásod is.
2019. márc. 19. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ne félj már annyira ...

Merj kezdeményezni , ha visszautasít , akkor sincs semmi , legalább megpróbáltad! Csak a lényeg , ne félj a kudarctól , legyél magabiztos , az tetszik a csajoknak ! Csak legyen magaddal szemben önbizalmad, és azt is vedd észre ha nyit egy csaj feléd!

2019. aug. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!